Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, zmieniam na 16.10. Mam nadzieję, że reszcie ekipy też będzie pasować

Dzięki za zmianę-16 pasuje idealnie :>

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

co tam w wielkim świecie :naughty:

Opublikowano
:hi: w drodze na giełde panowie w niebieskich mundurach przypomnieli mi że przeglądy w polsce są nadal obowiązkowe,a tak poza tym :good:
Opublikowano

ale obyło się bez kary mam nadzieję :cool1:

Opublikowano

pouczenie :rolleyes:

Opublikowano

OK, zmieniam na 16.10. Mam nadzieję, że reszcie ekipy też będzie pasować.

witam

w sumie to i 16 jest oki tylko będę troszkę później bo dopiero robotę kończe o 21

podzrawiam

Leszek

Opublikowano
:bry: w poniedziałek
Opublikowano

cześć :hi: :hi:

Opublikowano

siemanko :hi:

Leszek - spoko, przed 21 nie skończymy. Śledź tylko miejscówkę - może się zmienić w zależności od pogody. Mój mobil w razie czego to 603770599.

monti

Opublikowano

siemanko :hi:

Leszek - spoko, przed 21 nie skończymy. Śledź tylko miejscówkę - może się zmienić w zależności od pogody. Mój mobil w razie czego to 603770599.

monti

ale podobno u Ciebie w domu :naughty:
Opublikowano

prawdopodobnie Marcys byłby problem z pomieszczeniem wszystkich pod moim dachem i młody zasypia koło 20:00 ale w ostateczności... nie ma problemu :cool1::wink4:

Opublikowano

żyje tu ktoś :gwizdanie:

Opublikowano

żyje tu ktoś :gwizdanie:

no właśnie też się zastanawiam co tu taka cisza jak w grobie :mysli:

Opublikowano

witam Pile :hi:

Opublikowano
:hi: PIŁA chyba umiera ;( :embarrassed:
Opublikowano

Piła nigdy nie żyła jakoś specjalnie :D 5-6 osób wypowiadających się. Ale spoty są i tam należy ładować największą energię :good:

Kto zabierze VAGa na następnego spot'a? Kupuję swój kabelek i szukam nauczyciela :cool1:

pzdr, monti[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 14:39_________________________________________________ :hi: weekend tuż tuż, pogoda będzie - trzeba odkurzyć autko

Marcyś - szukasz furki? Masz coś na oku?

Opublikowano

Piła nigdy nie żyła jakoś specjalnie :D 5-6 osób wypowiadających się. Ale spoty są i tam należy ładować największą energię :good:

Kto zabierze VAGa na następnego spot'a? Kupuję swój kabelek i szukam nauczyciela :cool1:

pzdr, monti[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 14:39_________________________________________________ :hi: weekend tuż tuż, pogoda będzie - trzeba odkurzyć autko

Marcyś - szukasz furki? Masz coś na oku?

lekko zmieniłem plan ale z audi niezrezygnuje nigdy
Opublikowano

Panie i Panowie - dzisiaj parking Kauflanda i Kasztanowa były tak zawalone po 19, że nie było gdzie stanąć (jakaś zorganizowana akcja). Dobrze, że spot za tydzień :D

Opublikowano

Marcys dzięki wielkie za prezent ..... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

niemaproblem. załatwimy jeszcze jak będzie potrzeba, :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.