Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: o jeden zyje, w niedziele hmmm może być ale po południu akurat będe wracał z Poznania :good:
Opublikowano

to może teraz dal odmiany w niedziele 8.11.09

co wy na to?

pozdrawiam

dla mnie OK, może być niedziela

:hi:

monti

Opublikowano

gdzie są wszyscy :mysli:

Opublikowano

a no właśnie co się z Wami dzieję :mysli:

Opublikowano

chyba sen zimowy :kox:

Opublikowano

albo jakieś deprechy dopadły :naughty::polew:

Opublikowano

stawiam browara ale piszcie coś :>

Opublikowano

coś :kox:

Opublikowano

masz browara tylko niepisz za dużo :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:02_________________________________________________Piła chyba pada,kolejny spot to tylko 3 auta będą :embarrassed:

Opublikowano

dacie radę, wszystko powolutku, byle do przodu :good: u nas też są czasami kryzysy :wink4:

Opublikowano

zajechałbym także, ale wcześniej muszę ako podmienić na nowe bo znów jak padnie to zadyszki dostaniecie.. :polew:

Opublikowano

zajechałbym także, ale wcześniej muszę ako podmienić na nowe bo znów jak padnie to zadyszki dostaniecie.. :polew:

zmień auto na mniejsze to łatwiej będzie zapychać :polew: wpadaj na następnego spota i nie marudź :cool1:

pzdr, monti

Opublikowano

oooo i ruch się zrobił aż miło popatrzeć :naughty::good:

Opublikowano

oooo i ruch się zrobił aż miło popatrzeć :naughty::good:

Niektórzy dopiero z roboty wrócili :tongue4:

Wpada dzisiaj gość z elektrowni do biura i oznajmia - proszę państwa, koniec pracy na dzisiaj. A była godzina 13. Odcinam prąd. Pierwsza myśl - k.., koniec z forum w biurze :decayed:

Opublikowano

Jakie decyzje dotyczące spotu, bo 08.11.2009 się zbliża

Opublikowano

Piła chyba pada,kolejny spot to tylko 3 auta będą :embarrassed:

Marcys wcale bym się nie zdziwił

no właśniejak tam z spotem 8 aktualne??[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 20:18_________________________________________________

zajechałbym także, ale wcześniej muszę ako podmienić na nowe bo znów jak padnie to zadyszki dostaniecie.. :polew:

niełam się Cilek kable w bagażniku mam

Opublikowano

Widzę, że wszyscy palą się do wypowiedzi. OK, Lechu, Marcyś, Hubi, Cilek i wszyscy czytacze - wrzucam zaproponowany termin spota tj. 08.11.2009 r.

:hi: monti

Opublikowano

Widzę, że wszyscy palą się do wypowiedzi. OK, Lechu, Marcyś, Hubi, Cilek i wszyscy czytacze - wrzucam zaproponowany termin spota tj. 08.11.2009 r.

:hi: monti

:good:
Opublikowano

:hi: Witam czytaczów hehe jak i obserwatorów :wink4:

Piła nigdy nie zginęła i nie zginie póki My żyjemy (bo to My sami napędzamy te tryby Machiny A4-y) hehe :good:

Co prawda Niedziela jest od wypoczywania i siedzenia w domu po cało tygodniowej harówce w pracy no ale OK-i niech więc będzie...(Monti już kiedyś pisał,że troszkę się wszyscy poświęcamy...no ale czego nie robi się dla klubu i samych klubowiczów) :naughty:

Więc i ja się wbijam i piszę na to spotkanko :cool1:

Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego czytania i zobaczyska:kox:

Opublikowano

ale taki spot to odpoczynek i relaks :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 17:35_________________________________________________no i całą rodziną można wziąć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.