Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie wiadomo

może wszyscy tuningują swoje audinie po garażach

Opublikowano

albo :drunk: cały tydzień i zapominają o forum :evil:

Opublikowano

:gwizdanie: Siemka :hi: tiaaa zwłaszcza ja tuningowałem :notworthy: (reaktywowałem) sprężynkę od klamki wewnętrznej która jak się doczytałem na forum jest dość częstą przypadłością dotykającą użytkowników A4 :tongue4: Następnym krokiem będzie zmiana bodajże Bendix-a w rozruszniku gdyż zaczyna coś fiksować :wallbash::kwasny: Pozdro dla tych wszystkich aktywnych jak i tych którzy zapadli w sen zimowy :rolleyes::wink4:

P.S. Monti mam pytanko: gdzie można znaleźć foto-relacje z ostatniego spota?? :mysli::naughty:

Opublikowano

no czołem chłopaki :hi: no właśnie gdzie fotki :naughty:

Opublikowano

Madas dawaj na wątek poznanski - musimy pogadać :naughty:

Opublikowano

Madas dawaj na wątek poznanski - musimy pogadać :naughty:

miałem gości więc wcześniej nie mogłem ... jak coś to pisz na PW :)

Opublikowano

:gwizdanie: Siemka :hi: tiaaa zwłaszcza ja tuningowałem :notworthy: (reaktywowałem) sprężynkę od klamki wewnętrznej która jak się doczytałem na forum jest dość częstą przypadłością dotykającą użytkowników A4 :tongue4: Następnym krokiem będzie zmiana bodajże Bendix-a w rozruszniku gdyż zaczyna coś fiksować :wallbash::kwasny: Pozdro dla tych wszystkich aktywnych jak i tych którzy zapadli w sen zimowy :rolleyes::wink4:

P.S. Monti mam pytanko: gdzie można znaleźć foto-relacje z ostatniego spota?? :mysli::naughty:

Krótka relacja już była, dzisiaj wkleję foty. Weekend przeleciał mi przez palce - sb roboty domowe, nd Kołobrzeg, więc dzisiaj kolej na wieczór z forum. Mamy kolejne b6 w pilskim oddziale. Jak nasz wspólny kolega uzna za zasadne to sie pochwali :naughty: Albo tu albo podczas następnego spota :good:

pozdro, monti

Przypominam - w sb wyjazd na ślubniaka do Marcysia. Jak wyjedziemy o godz. 14 z okolic Piły - spokojnie zdążymy.

Opublikowano

oki o 14 ale gdzie się spotykamy??

Opublikowano

oki o 14 ale gdzie się spotykamy??

Dla wyjeżdżających na ślub Marcysia - spotkanie w sobotę, 21.11.2009 r. o godz. 14:00 przed Kauflandem. Jeszcze raz zachęcam.

:hi: monti

Opublikowano

cześć Kutafony co się z Wami dzieję ... nic nie bazgrolicie .... pisać nie spać i nie czytać ...-- MADAS

Opublikowano

i widzę że nadal śpią :gwizdanie:

Opublikowano

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:26_________________________________________________

i widzę że nadal śpią :gwizdanie:

ja tam nie śpię

pozdrawiam

Opublikowano

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś

nie jest źle :wink4: przystojna jesteś :decayed:
Opublikowano

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś[br]

:polew:

Spoko, nie wiedziałem że chcecie foty jak z żurnala. Następnym razem wykorzystam photo shopa :good: to trafią do Pani Domu :>

Opublikowano

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś

nie jest źle :wink4: przystojna jesteś :decayed:

sama jesteś przystojna :sick3:

ja to jedynie mogę być przystojny

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś[br]

:polew:

Spoko, nie wiedziałem że chcecie foty jak z żurnala. Następnym razem wykorzystam photo shopa :good: to trafią do Pani Domu :>

może lepiej nie bo poprawisz nasze twarze to w ogóle się nie poznamy na fotach

:kox:

pozdrawiam

Opublikowano

Siema AUDI Maniacy :kox:

hehe ale mam profil do wyklepania na tej fotce buhaha :decayed:

a jak tam z jutrzejszym wyjazdem czy hasło GARNIAK jest aktualne?? :cool1: czy jak?? Pozdro 4ALL

Opublikowano

no ja się wbijam w coś bardziej odświętnego :decayed: nie wiem tylko czy auto zdążę uprać :>

do jutra!

Opublikowano

fajna niuńka, to moze jednak przejadę się na kerszera :tongue4:

do zobaczenia, monti[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Kolejny spot za nami. Tym razem wyjątkowy. W Szczecinku, podczas ślubu naszego klubowego kolegi - Marcysia. Później coś napiszę i wrzucę kilka fot do galerii. Tymczasem jedna fota:

slubmarcysiaq.jpg

Marcyś - gratulujemy!!

Opublikowano

WIELKIE GRATULACJE MARCYS - WSZYSTKIEGO WAM ŻYCZĘ CZEGO SOBIE ŻYCZYCIE :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.