Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajna niuńka, to moze jednak przejadę się na kerszera :tongue4:

do zobaczenia, monti[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Kolejny spot za nami. Tym razem wyjątkowy. W Szczecinku, podczas ślubu naszego klubowego kolegi - Marcysia. Później coś napiszę i wrzucę kilka fot do galerii. Tymczasem jedna fota:

slubmarcysiaq.jpg

Marcyś - gratulujemy!!

WIELKIE GRATULACJE MARCYS - WSZYSTKIEGO WAM ŻYCZĘ CZEGO SOBIE ŻYCZYCIE :wink4:

wielkie dzięki, :hi: :hi: :hi: dla chłopaków za przyjazd było man naprawde miło.MADAS wielkie dzięki za odwiedzi i życzenia, było :good:
Opublikowano

ja też dziękuję za gościnę :good:

Opublikowano

zapraszam częściej :drinks:

Opublikowano

jak tylko będę w Szczecinku wpadnę :)

Opublikowano
:hi: jest tu kto
Opublikowano

ja czasem zaglądam :cool1:

Opublikowano

wiem wiem :good:

Opublikowano

Gratuluje :>

dobrze ze manifestacja nie popsuła uroczystosci...

i troche załuje ze nikt nie dał znac ze taka impreza sie szykuje

pozdro

Opublikowano

Gratuluje :>

dobrze ze manifestacja nie popsuła uroczystosci...

i troche załuje ze nikt nie dał znac ze taka impreza sie szykuje

pozdro

:hi: zapraszamy na spota 6.12.2009
Opublikowano

:hi: jest tu kto

Ja również trzymam rękę na pulsie :decayed: Mam koniec miesiąca w robocie więc siwy dym. W weekend coś naskrobię i wrzucę jakieś fotosy.

pzdr, monti

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano
:mysli: cisza cisza cisza
Opublikowano

:mysli: cisza cisza cisza

u nas tez szału nie ma :cool1:

Opublikowano

panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.

Opublikowano

panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.

macie panowie zapłon jak ja juz załatwiłem z kierasem wolne na 6 to wy wyjeżdżacie z 12 :wallbash:

niestety na 12 niedam rady juz załatwić

pozdrawiam

Opublikowano

panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.

macie panowie zapłon jak ja juz załatwiłem z kierasem wolne na 6 to wy wyjeżdżacie z 12 :wallbash:

niestety na 12 niedam rady juz załatwić

pozdrawiam

kurcze bo 6.12 wiara ma zaplanowane wyjazdy do rodzin pomiędzy spotami oi dlatego taka propozycja ....

Opublikowano

:hi: Siemka jak dla mnie OK-i :kox: Pozdro 4ALL

Opublikowano

Witam Klubowiczów :hi: !!! Trochę dawno nie byłem na forum a tu widzę,że w Pile szykuje się spocik więc zgłaszam swoje uczestnictwo :a4fan: Pozdrawiam wszystkich :siema:

Opublikowano

Witam Klubowiczów :hi: !!! Trochę dawno nie byłem na forum a tu widzę,że w Pile szykuje się spocik więc zgłaszam swoje uczestnictwo :a4fan: Pozdrawiam wszystkich :siema:

no będzzie miło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.