Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wezmę lapsa :)

Opublikowano
:hi: za spota mogło by być nas więcej ale i tak było :good: :good: :good:
Opublikowano

:hi: za spota mogło by być nas więcej ale i tak było :good: :good: :good:

ooo widzę że dotarłeś do chawiry :wink4: jak tam :naughty:

Opublikowano

oki, wszyscy liczą na Was za tydzień.

Opublikowano

spoko wpadniemy :evil:

Opublikowano

witam Piłe :hi:

oki, wszyscy liczą na Was za tydzień.

a znasz to przyslowie? umiesz pan liczyc? to licz pan na siebie... :naughty:

Opublikowano

witam Piłe :hi:

oki, wszyscy liczą na Was za tydzień.

a znasz to przyslowie? umiesz pan liczyc? to licz pan na siebie... :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

spoko wpadniemy :evil:

ja tam nie zamierzam wpadac :gwizdanie: wole planowane :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:36_________________________________________________ten bar bieszczadzki to jest przy obwodnicy? a kaufland na rondzie na al. Piastów w prawo?

Opublikowano

spoko wpadniemy :evil:

ja tam nie zamierzam wpadac :gwizdanie: wole planowane :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:36_________________________________________________ten bar bieszczadzki to jest przy obwodnicy? a kaufland na rondzie na al. Piastów w prawo?

bar jest na obwodnicy, a kaufland hmmm nieznam ulicy ale po GOŚCI na pewno ktoś wyjedzie
Opublikowano

my wpadniemy od razu do Bieszczadzkiego :)

Opublikowano

my wpadniemy od razu do Bieszczadzkiego :)

chyba bedzie najlatwiej bo latwa droga...

jak lece nad morze to zawsze jade przez Piłe prosto i wydaje mi sie ze ten bar jest na ostatnich swiatlach w prawo :mysli:

Opublikowano

my wpadniemy od razu do Bieszczadzkiego :)

chyba bedzie najlatwiej bo latwa droga...

jak lece nad morze to zawsze jade przez Piłe prosto i wydaje mi sie ze ten bar jest na ostatnich swiatlach w prawo :mysli:

dokładnie tak :good:

Opublikowano

to co Adaś? o 13:00 zbiórka w Poznaniu? i gdzie? bo trzeba by w podwieszeniu wpisac... :wink4:

Opublikowano

to co Adaś? o 13:00 zbiórka w Poznaniu?

myślę że idealnie o 13 a 13.20 wyjazd :)

Opublikowano

to co Adaś? o 13:00 zbiórka w Poznaniu?

myślę że idealnie o 13 a 13.20 wyjazd :)

no wlasnie wzialem pod uwage spoznialskich :naughty:

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Opublikowano

Monti napisz w nagłówku że spot odbędzie się 12.12.2009 bar bieszczadzki.

Opublikowano

Zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 12.12.2009 r. od godziny 16 do Baru Bieszczadzkiego. Odwiedzają nas m.in. koledzy z Poznania. Wszyscy są mile widziani

:hi: monti

Opublikowano
:hi: kto ma chęć na sobote, wpisywać się :banned:
Opublikowano

:hi: kto ma chęć na sobote, wpisywać się :banned:

nie wiem czy dojdzie do skutku ten nasz wspólny spot z prostej przyczyny ... u nas nikt się konkretnie nie deklaruje u Was też kompletna cisza .... ciemna magia :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.