Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.

macie panowie zapłon jak ja juz załatwiłem z kierasem wolne na 6 to wy wyjeżdżacie z 12 :wallbash:

niestety na 12 niedam rady juz załatwić

pozdrawiam

kurcze bo 6.12 wiara ma zaplanowane wyjazdy do rodzin pomiędzy spotami oi dlatego taka propozycja ....

to może 10.12 to wychodzi mi wolne z grafika

pozdrawiam

Opublikowano

10 jest w piątek i z Poznania ludzie pracują często do 18 i zanim pojadą do chaty plus droga to będzie grubo po 20 .... a moze w sobote 11.12 ??

Opublikowano

No dogadujcie dogadujcie, ja się dostosuję. Nie ukrywam, że zależy mi, by stara gwardia stawiła się w pełnym składzie w Pile.

pzdr, monti :hi:

Opublikowano

10 jest w piątek i z Poznania ludzie pracują często do 18 i zanim pojadą do chaty plus droga to będzie grubo po 20 .... a moze w sobote 11.12 ??

sobota to 12.12 i jak najbardziej ten dzien moze byc :)

Opublikowano
:hi: to kiedy spocik :mysli:
Opublikowano

Czyli rozumiem, że 6.12 sobie odpuszczamy. OK, zdejmuję ten termin i spróbujmy ustalić razem jakiś inny dzień.

:hi: monti

PS chyba że ekipa pilska chce się spotkać 6.12 we własnym gronie - to robimy spota pilskiego

Opublikowano

nam pasi z tego co wiem 12.12 poruszę ten termin na gokartach dzisiaj i potem napisze :)

Opublikowano

kto się pisze na sobote :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:33_________________________________________________ :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:31_________________________________________________żuje tu ktoś :mysli:

Opublikowano

Czyli rozumiem, że 6.12 sobie odpuszczamy. OK, zdejmuję ten termin i spróbujmy ustalić razem jakiś inny dzień.

:hi: monti

PS chyba że ekipa pilska chce się spotkać 6.12 we własnym gronie - to robimy spota pilskiego

na 6.12 się pisze

a co do 12.12 to lipa pracuje to do 19

pogadam jeszcze z kierasem ale wątpię czy da się coś zrobić

pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:08_________________________________________________jak 6.12 w gronie pilski to chyba troszkę później co??

Opublikowano

Jasne Lechu, może być później. Nie wiem - 18:00??

Hubi, Marcyś, piszecie się? A inni?? Możemy liczyć na obecność innych??

pzdr :hi: monti

Opublikowano

:hi: Siemka WITAM :cool1:

Jak najbardziej na mnie możecie liczyć :good: chyba ,że wówczas do tego momentu owego dnia coś mi wypadnie jakaś inna grubsza misja :tongue4: jak na razie jak to mówi Wojewódzki: "jestem na TAK" :kox: Pozdrowienia 4ALL :naughty:

Opublikowano

Jasne Lechu, może być później. Nie wiem - 18:00??

Hubi, Marcyś, piszecie się? A inni?? Możemy liczyć na obecność innych??

pzdr :hi: monti

oki pisze sie na 18

Opublikowano

yo 18 :good:

Opublikowano

Jasne Lechu, może być później. Nie wiem - 18:00??

Hubi, Marcyś, piszecie się? A inni?? Możemy liczyć na obecność innych??

pzdr :hi: monti

oki pisze sie na 18

Ja też się piszę rozumiem,że chodzi o dzień jutrzejszy ????
Opublikowano

Jasne Lechu, może być później. Nie wiem - 18:00??

Hubi, Marcyś, piszecie się? A inni?? Możemy liczyć na obecność innych??

pzdr :hi: monti

oki pisze sie na 18

Ja też się piszę rozumiem,że chodzi o dzień jutrzejszy ????

dokładnie jutro 18 godz.
Opublikowano

Super,a bedzie ktoś z VAG-iem ???

Opublikowano
:hi: hmmm może jak poznań za tydzień będzie to ktoś weźmie,trzeba zagadać.
Opublikowano

:hi: hmmm może jak poznań za tydzień będzie to ktoś weźmie,trzeba zagadać.

Nie ma sprawy,ciekawe ilu nas dzisiaj będzie ??? Marcys wiesz coś więcej ???
Opublikowano

Z tego co naliczyłem to co najmniej 5 autek. Do zobaczenia o 18 pod Kauflandem! Monti

Opublikowano

monti a jak tam fotki ze szczecinka??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.