Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: tylko nie 21 listopad bo wtedy wtedy wtedy wtedy założą mi dzipiesa ;(

Uuuu Marcys, grubo :naughty: dobrze to przemyślałeś? :evil: A z tym 13.11 to tak rzuciłem - w końcu piątek trzynastego. Cały czas mam nadzieję, że inni klubowicze również wypowiedzą się na temat terminu.

:hi: monti

PS Marcys jesli 21 faktycznie masz śluba to wpadam robić bramę. Może i inni byliby chętni??

Opublikowano

czy robie dobrze okaże się, :kox:

Opublikowano

PS Marcys jesli 21 faktycznie masz śluba to wpadam robić bramę. Może i inni byliby chętni??

Monti co do bramy to się przyłączam :>

może jeszcze ktoś sie przyłączy

Marcys gratulacje

pozdrawiam

Opublikowano

podziękować :drinks: a kiedy ten spot chciałbym wpaść jako kawaler bo potem nie wiem czy żona pozwoli :polew::kox::polew:

Opublikowano

no ludzie, zróbcie prezent ślubny Marcysiowi i wyznaczcie termin spotu przed 21.11 :gwizdanie: :)

no to Lechu, 21.11 jedziemy do Szczecinka

:hi: monti

Opublikowano

no ludzie, zróbcie prezent ślubny Marcysiowi i wyznaczcie termin spotu przed 21.11 :gwizdanie: :)

no to Lechu, 21.11 jedziemy do Szczecinka

:hi: monti

:good:
Opublikowano

no ludzie, zróbcie prezent ślubny Marcysiowi i wyznaczcie termin spotu przed 21.11 :gwizdanie: :)

no to Lechu, 21.11 jedziemy do Szczecinka

:hi: monti

Monti na mnie możesz liczyć

zobaczę jeszcze grafik ale jak będę trzeba to wolne załatwię

pozdrawiam

Opublikowano

Siema A4-kowcy i wielu, wielu innych (siedzących nawet w ukryciu i czytających ten post a na spot wstydzących się pokazać czy pojawić:no: wyjdźcie w końcu z tej zówiej skorupki i pokażcie się w Pile na Spociku już nie bawem Tj. Taki Mały APEL :notworthy: skierowany do tych z bunkrowanych grup społecznych)

:cool1: Widzę ,że 13 -ego robimy polter na cześć Marcysiowi a 21-ego konwój czy orszak jak kto woli :kox: Jeśli nie będę miał w tych dniach służbeńki to śmignę z wami chłopaki :good: Pozdro 4ALL :naughty:

Opublikowano

no wychodzić z ukrycia :naughty:

Opublikowano

no wychodzić z ukrycia :naughty:

:drunk:
Opublikowano

o jeden porządny :wink4:

Opublikowano

co Madasek porabia

Opublikowano

walkę oglądam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

spadam do wyra jutro do roboty :wallbash:

Opublikowano

spadam do wyra jutro do roboty :wallbash:

miłych snów i jutro miłego w robocie :):hi:
Opublikowano

jutro zadzwonie na bajere,nara[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:28_________________________________________________ :siema: panowie co z tym spotem jakieś propozycje, :embarrassed:

Opublikowano
:hi: ruch w wątku jak cholera :polew:
Opublikowano

a no właśnie :mysli: co się dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcecie marcysiowi zrobić prezentu ślubnego, potem żona mi nie pozwoli i co ja biedny zrobie :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

to może teraz dal odmiany w niedziele 8.11.09

co wy na to?

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.