Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Witam :wink4: Ja deklaruje moje zgłoszenie :kox: P.S. Mam Nadzieję,że dzisiejsze spotkanie bedzie z przewagą SEDAN-ików ale zapewne się myle :cool1: Do zobaczenia wieczorkiem Panie i Panowie:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, odpuścisz takeigo spota .. 20 aut ... :kox: ?

a u was ile było na poczatku no pochwal się[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ :tongue4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________

Siemka Witam :wink4: Ja deklaruje moje zgłoszenie :kox: P.S. Mam Nadzieję,że dzisiejsze spotkanie bedzie z przewagą SEDAN-ików ale zapewne się myle :cool1: Do zobaczenia wieczorkiem Panie i Panowie:good:

ja będe ładnym HACBACK :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:35_________________________________________________monti, jako gospodarz imprezy zamów ładną pogode a przynajmniej bezdeszczową bo w goferku wycieraczki się przycinają :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, odpuścisz takeigo spota .. 20 aut ... :kox: ?

a u was ile było na poczatku no pochwal się[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ :tongue4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________

No jak policzyć Musashiego poczwórnie :D to fiufiu .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaniaki nie nabijać się. Szykujcie lepiej grunt pod wspólnego spota i mobilizujcie ludzi, żeby nas więcej nie było od Was - gospodarzy. Chyba że wpadniecie do Piły :cool1:

Pogoda będzie. Tyle w temacie :naughty: Ale mogłoby popadać bo mam autko przykurzone :thumbdown:

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cio tu taka cisza :gwizdanie: gdzie ten Pilski Potencjał co był na początku :confused4: No Panie i Panowie Mam nadzieję,że dziś zostanie pobita ilość A4-ek niż na ostatnim zlocie :naughty: trzymam kciuki,że tak też się stanie :good: Pozdro 4-ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wypucowane więc można się zbierać, myślę że znowu avant będzie górą :good:pozdrowionka dla maniaków :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie :good::) Jutro krótka relacja i jakieś foty. Wstępnie mogę napisać, że było jakieś 10 autek i 15 luda.

:hi: monti

to normalnie szok ... niebawem Poznań przeskoczycie .... BRAVO :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem kilka fotek ze spotu w galerii. Trochę statystyki: 10 autek (b5, b6, kupejka, niezniszczalny vw golf mk2 Marcysia); silniczki od 1,6 do 2,8; uczestników naliczyłem 16 (w tym 2 kobitki), wiekowo od 1,5 roku :good: do hmm ponad 40tki :> Jedna awaria aku, żadnych strat w ludziach :cool1:

Wrzucam propozycję daty następnego spota, jeszcze pilskiego.

Pzdr, monti

PS do galerii pilskiej trafią też obiecane foty evo. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako profanacja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gofer pierwsza klasa :good::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________następnym razem zaprezentuje co pod maską drzemie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne foty :good:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:44_________________________________________________dzięki Marcys za odwiedziny dzisiaj ....

a co tu taka niezręczna cisza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne foty :good:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:44_________________________________________________dzięki Marcys za odwiedziny dzisiaj ....

a co tu taka niezręczna cisza :gwizdanie:

to ja dziękuje za zaproszenie,było :good: do następnego razu[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 22:36_________________________________________________żyje piła :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:01_________________________________________________Adam idż za mnie do roboty :kwasny:co tu robić żeby zarobić a sie nie narobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może jestem upierdliwy ale chyba najważniejszej fotki nie ma

osz w morde, faktycznie jej nie wrzuciłem :D niebawem to nadrobię :good:

dajcie pan spokój z tym radiem zestresujecie chłopaka i wam pi.........[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:17_________________________________________________żyjecie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...