Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RNS-E] Polskie mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko czy navigacja RNS-E podejdzie do A4 z 97'r ?

Opublikowano

tak ale musisz kupić CAN adapter z allegro :

http://www.allegro.pl/item157775785_audi_can_bus_adapter_do_rns_e.html

http://www.allegro.pl/item155445304_audi_rns_e_dvd_can_bus_adapter_konwerter.html

[ Dodano: 18-01-2007, 11:21 ]

ono, uuu klocki do wymiany :!: :diabel: ono jak Ci zazdroszczę, działaj z tą płytą działaj...

Opublikowano

Ok wielkie dzieki za pomoc . :564:

Opublikowano

nie ma za co Kolego, pozdr

Opublikowano

Ono ... jak Ci sie uda "ten teges" to daj znac na forum :D ...

Opublikowano
jak Ci sie uda "ten teges" to daj znac na forum

proszę nie na forum, to publiczne forum.

na spocie można się pochwalić, albo PW...

Opublikowano

Nie chciałbym zmieniać tematu ,ale słyszałem że za posiadanie nielegalnego "oprogramowania" nawigacji może grozić konfiskata samochodu. :(

Opublikowano
Nie chciałbym zmieniać tematu ,ale słyszałem że za posiadanie nielegalnego "oprogramowania" nawigacji może grozić konfiskata samochodu. :(

co ???

Opublikowano

alvaroalvaro78 przesłał bys mi fotke z kopkpitem swojej A4, bo tez chyba sobie navi zainstaluje tylko nie wiem jak to zrobic:)

Opublikowano
alvaroalvaro78 przesłał bys mi fotke z kopkpitem swojej A4, bo tez chyba sobie navi zainstaluje tylko nie wiem jak to zrobic:)
potrzebujesz kosz pod navi 170 zł w serwisie i klimatronik pod navi jakieś 200-300 złna allegro adapter na iso2 koło 80 zł i przejściówkę do anteny koło 40 zł i możesz brać się do roboty :) wyślij mi na pw albo mail twojega maila to Ci wyślęinstrukcjęw pdf
Opublikowano
alvaroalvaro78 przesłał bys mi fotke z kopkpitem swojej A4, bo tez chyba sobie navi zainstaluje tylko nie wiem jak to zrobic:)
potrzebujesz kosz pod navi 170 zł w serwisie i klimatronik pod navi jakieś 200-300 złna allegro adapter na iso2 koło 80 zł i przejściówkę do anteny koło 40 zł i możesz brać się do roboty :) wyślij mi na pw albo mail twojega maila to Ci wyślęinstrukcjęw pdf
\

A popielniczka nie jest inna??

Opublikowano

a zresztą masz tu link jest wszystko opisane

http://www.harddrive.plus.com/Documents/A4/Installing%20Sat%20Nav%20in%20A4.pdf

[ Dodano: 25-01-2007, 23:39 ]

ono, zaglądałeś coś do tych "materiałów" co Ci wysłałem :?: pozdro

[ Dodano: 04-02-2007, 00:04 ]

A popielniczka nie jest inna??
dziś zakładałem navi u siebie i popielniczka zostaje ta sama tylko tą półeczkę za popielniczką trzeba przyciąć
  • 1 rok później...
Opublikowano

Witajcie!

Mam problem z nagraniem płyt dvd RNS-E ściągnąłem najnowszą wersję na nagrałem na DL i wgrał się tylko soft nr 0650! Proszę o jakieś wskazówki!!!! Nagrywałem z prędkością x1!

A jeszcze jedno czy mogę wgrać spowrotem stary soft bo na tym nowym oryginalna płyta z 2004 roku nie chce chodzić?

Opublikowano

cichy77m to nie forum warezowe, każdy tu jedzie na ori płytach :decayed:

Opublikowano

cichy77m to nie forum warezowe, każdy tu jedzie na ori płytach :decayed:

Właśnie, właśnie! :gwizdanie:

Opublikowano

cichy77m to nie forum warezowe, każdy tu jedzie na ori płytach :decayed:

:polew: :gwizdanie:

musze przyznac ze ladnie odgrzebany temat, jak by kolega poczekal dwa miesiace to temat by mial dwa latka;)

Opublikowano
  • Autor

Czekamy na 2009 , ciekawe jakie zmiany w sofcie i w samej mapie :)

Opublikowano

ja juz wlasnie mialem nadzieje ze to bedzie mowa o 2009 ;)

a mam pytanko, szacunkowo kiedy moze wyjsc nowa mapka?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie koniec grudnia .

Opublikowano

to co grupowa składka ??

i ONIAK przegrywa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.