Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wójki i Ciocie - dzięki za spotkanko. Miło było posiedzieć w tak zacnym gronie.

Bolek - jak będą zdjęcia to proszę o pamięć.

Informuję szanownych kolegów co pozostawili na placu walki ( na kolejnego grill-spota ):

- kiełbaski ( przynajmniej po jednej na głowe)

- 3 ketchupeny

- 2 musztardy Kieleckie

- tacki , narzedzia jadnorazowe , kubki itp

- chleb

Tak więc zabezpieczyłem powyższe i czekają na następne spotkanie.

Dziekuje za spociwo - Proszę częściej.

Tych co nie było :bicz: :bicz: :bicz: ... niech żałują .

Dudi - przepraszam ale poprostu zapomniałem sie odezwać.Dziekuje ze zajechałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych co nie było :bicz: :bicz: :bicz: ... niech żałują .

:wallbash: :wallbash: na następnym będę :no: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ciężko a PTU czy jakoś tak-jedż na Iłżecką tam jest babka co wszystkie te firmy obsługuje i ona Ci wyliczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ciężko a PTU czy jakoś tak-jedż na Iłżecką tam jest babka co wszystkie te firmy obsługuje i ona Ci wyliczy

Tyle, że jej czasami różnie wychodzi... Poza tym jeśli krawcu chce AC, to lepiej wziąć z jakiejś konkretnej firmy, a nie krzaka, który w razie czego będzie robił problemy przy odszkodowaniu. Do kompletu proponuję jeszcze ubezpieczenie prawne w DAS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie firma krzak tylko kobitka w jednym miejscu sprawdzi wszystkie firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu proponuję jeszcze ubezpieczenie prawne w DAS'ie.

a ile tam kosztuje ubezpieczenie samochodu tak orientacyjnie?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 12:06_________________________________________________a jeszcze jedno mam dziwny objaw w postaci dymu wydobywajacego sie spod osłony silnika :kwasny: tak gdzies raz na 2-3 tygodnie po jezdzie miejskiej. potem czas jakis spokoj. juz mnie to zdenerwowalo bo przyjechalem z pracy do domu niecale 2 km a tu kłęby dymu i zaraz potem nic :mysli: . jak ktos mial taki przypadek to prosze o slowa otuchy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mial taki przypadek to prosze o slowa otuchy

Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

Przyjedź na spota to sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

no tak myslalem, juz sie z Jackiem umowilem zeby przywiozl jakis kluczyk to sie obejrzy :)

a max nie masz jakiejs starej zarowki bo mi zaczyna mrygac coraz bardziej (prorok jaki czy co? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

no tak myslalem, juz sie z Jackiem umowilem zeby przywiozl jakis kluczyk to sie obejrzy :)

a max nie masz jakiejs starej zarowki bo mi zaczyna mrygac coraz bardziej (prorok jaki czy co? :) )

Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja metoda-drastyczne cięcie kosztów-nie zawasze się opłaci ale...

Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła

masz to dej :) moze jeszcze pociagnie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!!

Jest akcja-Moja Kobieta zbiera stare koce ręczniki dla schroniska dla zwierząt w Sandomierzu. po powodzi liczba zwierząt drastycznie wzrosła więc automatycznie wszystkiego brakuje.

więc jeżeli macie jakiś stare ręczniki które miały iśćdo kosza itp piszcie podjadę i zabiorę a w poniedziałek jadę do Sandomierza.

jedna paczka już gotowa.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:54_________________________________________________tutaj link do forum na ten temat

http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:55_________________________________________________sprzedałem auto :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pół roku i pooszło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...