Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzis foty pod ogłoszenia robiłem

A zgadnij co jest na czołowym miejscu na liście następców B7-ki

wiem B8 :)

albo jakiś Leonid[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 21:15_________________________________________________poprosze tu link do ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm.max za próbę duntu :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

a reszta za to że prezes musiał na piechote z pracy wracać jak Wy się potowaliście :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

- a to szanowny Pan Prezes nie ma fonu zeby zadzwonić i spotownie pod brame fabryki przenieśc ?? ?? ?? :evil::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio prezesa chcieliśmy odwołać wiec krawcu spoko najpierw on pójdzie w swoją stronę wytyczoną przez opozycję prospotową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jako jeden z pierwszsych dwóch-Twoja nieobecność w 100% jest usprawiedliwiona bez podawania przyczyny :):hi:

hej mam prosbe do prezesa zeby mnie z klubu nie skreslal :) jestem na wakacyjnym biegu i jeszcze ze 2 spoty niestety opuszcze pozdrowienia dla audi-seat klubu :)

Jacek przyszło mi to do głowy ale dopiero jak z buta wracałem do domu :) -reflex szachisty

A jak już o tym mowa-ponieważ jest sezon urlopowy(rozumieć mam zastępstwo-dwa tygodnie drugiej zmiany) mówie wszech i obec oraz kieruję prośbę do Szanownego Grona Spotowiczy o usprawiedliwienie mej nie absuncji w przyszły poniedziałek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się PAnie Prezesie :hi:

Maciek jako jeden z pierwszsych dwóch-Twoja nieobecność w 100% jest usprawiedliwiona bez podawania przyczyny

miedzy nami prezesami hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną

Prezesie gadaj i to szybko jaką furę kupiłeś bo jestem ciekaw !!!

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:14_________________________________________________ :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wszyscy będą tajemniczy na naszych spotach.

Krawcu przedwczoraj widziałem twoją furę porzuconą nieładnie w krzakach .... co to sie dzieje o samochody sie dba a nie w krzakach parkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wszyscy będą tajemniczy na naszych spotach.

Krawcu przedwczoraj widziałem twoją furę porzuconą nieładnie w krzakach .... co to sie dzieje o samochody sie dba a nie w krzakach parkuje

a po co się w krzaczorch staje avantem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Krawcu bedzie sprzedawał auto to pierwszy dopisze sie do ogłoszenia ze nie było zadbane bo w krzakach stało byle jak byle gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Krawcu będzie sprzedawał to od stania w krzakach cały bagażnik będzie wytarty :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura prezesa śmierdzi bezołowiem feeeeeeeeeeeeeeee

Oficjalna prezentacja fury poniedziałek po 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera żębym wiedział że taki plan jest to bym nie kupował

a postawilem przy drodze co by prezes mial czym wrocic jak bedzie z pracy szedl :polew: :polew: :polew: kluczyk jak zwykle pod wycieraczka :wink4:

ale w miedzyczasie kupil fure noi caly misterny plan w piz*u :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...