Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co ,ten zbiorniczek od wspomagania zmień to będziesz miał spokój ,to 5 min roboty jest :)a jak nie to adres już znasz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko spoko się wymieni :good: jutro spróbuję drzwi naprawić-muszę cały boczek ściągnąć i kabelki polutować bez robienia zwarcia :polew:

ale masz czyste auto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe lutowanie oby nie pod chmurka bo temp ciekawa się robi ,e tam czyste trzeba było tył auta zobaczyć to byś zmienił danie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza odnośnie spota ,chyba mróz wystraszył wszystkich :polew: :polew:

wyciagaj sankii jutro Do Ciebie podjadę- zrobimy SOPT PRAWIE BAŁTÓW- ten mały rudy uciekinier będzie za renifera robił :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będępo 22- jeszcze ani razu was nie było- dobrze że chociaż rondo zawsze czeka na mnie a że dzisiaj jest śniegu trochę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza odnośnie spota ,chyba mróz wystraszył wszystkich :polew: :polew:

wyciagaj sankii jutro Do Ciebie podjadę- zrobimy SOPT PRAWIE BAŁTÓW- ten mały rudy uciekinier będzie za renifera robił :polew: :polew:

Ty się z mojego psa nie nabijaj bo Cie nim poszczuje :>

Podobno standardowo ma dg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza odnośnie spota ,chyba mróz wystraszył wszystkich :polew: :polew:

wyciagaj sankii jutro Do Ciebie podjadę- zrobimy SOPT PRAWIE BAŁTÓW- ten mały rudy uciekinier będzie za renifera robił :polew: :polew:

Ty się z mojego psa nie nabijaj bo Cie nim poszczuje :>

Podobno standardowo ma dg

fajna psina- jakbym Mojej Izie pokazał tego harta zawsze po drodze do Ostro zajeżdzałaby żeby go pogłaskać :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:17_________________________________________________http://allegro.pl/seat-leon-1-9-tdi-pakiet-fr-i1473390349.html korci mnie [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:03_________________________________________________

Jacek Łukasz Michał czy silnik ARL to ten sam silnik co np 1Z czy AFN? czy to już taki jak w B6?

o czymś takim myślę http://allegro.pl/seat-leon-2004-1-9-tdi-i1455040764.html

http://allegro.pl/seat-leon-tdi-150km-top-sport-fr-okazja-i1466859744.html

możę czas na zmianę już :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:18_________________________________________________a najbardziej korci mnie http://allegro.pl/czarne-bmw-e36-320i-coupe-klimatronic-zobacz-i1455973984.html :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bmw :bicz3: :bicz3: :bicz3: , przyznawać się kto odprawia czary w ostr że śnieg nie pada :mysli: :mysli:, od szewny intensywna zima aż miło biało a nie szare brudne widoki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku te silniki 150KM to juz na pompowtryskach wiec taki jak ja mam z B6 . O BMW zapomnij bo cie zlinczujemy na spocie :bicz: :bicz: :polew: a taki leon :good: tylko jakos za bardzo niemam przekonania jesli chodzi o srodek nawet moja stara A4 w srodku bardziej mi sie podoba niz taki leon . Sory chlopaki leoniarze :embarrassed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku te silniki 150KM to juz na pompowtryskach wiec taki jak ja mam z B6 . O BMW zapomnij bo cie zlinczujemy na spocie :bicz: :bicz: :polew: a taki leon :good: tylko jakos za bardzo niemam przekonania jesli chodzi o srodek nawet moja stara A4 w srodku bardziej mi sie podoba niz taki leon . Sory chlopaki leoniarze :embarrassed::wink4:

jak pompowtryski to chu...we- już mi się nie podobają.

czyli jednak nie mam jak AFN http://moto.allegro.pl/okazja-piekne-audi-a4-rok-98-1-9tdi-110km-i1470531158.htmlplus średek poliftcie :gwizdanie:

Łukasz E36 coupe to piękne auto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty dajesz Marcinku ze niiby pompki sa zle :no: , moze na opale nie wytrzymaja za duzo ale jak bedziesz lal paliwo ok to i z nimi nie bedzie problemow . A juz napewno bys mial mniej problemow z nimi jak taraz z tym twoim gazem :cool1: wiesz ze gaz jest do zapalniczek a nie do samochodow :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podtlenek jest w deszke - ostatnio jadę patrzę na fis a tam do przejechania na baku 0km i tak dojechałęm z Kielc do Ostrowca :polew:

a poważnie Dudi na lpg taniej jadę niż na ON taka prawda :disgust: przynajmniej taniej nż na pompowtryskach bo na anf-ie pewnie byłoby to samo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...