Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łukaszu dolicz paru policjantów.... :gwizdanie: w sumie nie zaproszonych :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________a tak nawiasem mówiąc to co ze środą ??? widze trzeba grupowo :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu dolicz paru policjantów.... :gwizdanie: w sumie nie zaproszonych :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________a tak nawiasem mówiąc to co ze środą ??? widze trzeba grupowo :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a no tak zapomniałem o tych panach z niebieskimi kogutami na autach że oni też brali czynny udział w spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam mieliscie jakes problemy z miskami :kox:

Jak cos bedzie dzisiaj to postaram sie zawitac , tak ze na mnie mozecie liczyc ale musi byc wiecej ludzi zeby w razie czego mozna mnie bylo wypchnac z zaspy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urwalem ale chce sie na wiosno chromow pozbyc . No wiesz lusterka w kolor samochodu , gril , i felgi wiesz taki czarny madafaka disel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urwalem ale chce sie na wiosno chromow pozbyc . No wiesz lusterka w kolor samochodu , gril , i felgi wiesz taki czarny madafaka disel .

:good: :good: :good: :good: a felgi w black?

cholera już widze jak będzie fura wyglądała :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś jest mocarz

Krzysiu kręcisz sie koncertowo :good:

co to za szyfry jakieś???

temat bardzo zagadkowy jakiś :mysli:

było spotkanie na drodze :> czy jest za co, czy nie ma za co - wiadomo, Prezes swych ludzi chwali :good:

mowiac o krzysiu....

http://demotywatory.pl/2375839/Mistrz-cietej-riposty prawie jak nasz kolega :gwizdanie:

:oklaski: dla tego co to napisał ,a nasz kolega też myślę że by świetną mowę mógł wypowiedzieć na ten temat :>

na którymś spocie mówiłem Wam, żeby w razie czego podawać dane murzyna z Nigerii, który przyjechał do Polski na wymianę studencką z programu erazmus np. Cameleo Chukwuma niech go wzywają, przesłuc**ją i karzą, obecnie jest w Afryce w Nigerii, w Abudźy i hej :tongue4:

na głupotę głupotą odpowiadamy :polew: Tak samo się robi w przypadku przyjścia mandatu za płatne parkowanie w centrum, to nie my to obcokrajowiec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...