Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś to był szybki spot i trochę bolesny :wallbash:

co zepsułeś?

ząb mnie napierd***** i byłem u dentysty ale nici dopiero rano mam wizytę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć antenkę i się pytać o drogę bo teraz dokuczają strasznie :thumbdown: no miałeś pecha bo 10 pkt to sporo,to ile na budziku było???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

ale chociaz chłopaki mają gest i punktów nie załowali a i na fundusz sporą sumkę sobie policzyli :sick3:

ps jak byli z niebieskiej VECTRY to koledzy Dudiego :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 06:50_________________________________________________Panowie dajcie namiary na speca który mi felgi zregeneruje? są obdrapane :gwizdanie: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak, pomylilem tematy, mialem napisac w Kieleckich spotach :decayed:

Facet i kobieta w skodzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak, pomylilem tematy, mialem napisac w Kieleckich spotach :decayed:

Facet i kobieta w skodzie :wink4:

ja ostanio na światłą patrzyłem się na w grill skody- jakby koguta miała, kierowca patrzy na mnie a po chwili zatrzymał szalonego golfa 2 :polew:

tylko byłem przekonany że jak jedzie jeden COP to nie może zatrzymać do kontroli a ten zatrzymał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

ale chociaz chłopaki mają gest i punktów nie załowali a i na fundusz sporą sumkę sobie policzyli :sick3:

ps jak byli z niebieskiej VECTRY to koledzy Dudiego :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 06:50_________________________________________________Panowie dajcie namiary na speca który mi felgi zregeneruje? są obdrapane :gwizdanie: :wallbash:

Ulica Noskowskiego boczna od Długiej na przeciwko cmentarza.Jest tam wulkanizacja,widać baner z ulicy.Tel. nie mam bo posiałem.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:40_________________________________________________Panowie może jakiś spot dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj ogarniam auto u ojca w garażu więc jakby ktoś był w pobliżu zapraszam- a jakby jakiś spot wynikł na szybko dajcie znać na tel- od 14 będę odcięty od WWW

Bolek- spasiba :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:47_________________________________________________Pikuś ty masz blachy EBE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...