Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

raz chcą raz nie :polew: :polew:(a jak chodzą to na najszybszym biegu) przednie przednie-już tylne zamieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden bieg wystarczy a jak nie to ręcznie :polew: , ja też już moje auto uruchomiłem i wyjaśniła się przyczyna szarpań na lpg były winne 2 cewki zapłonowe ,po wymianie ustąpiło :), ale żeby nie było nudno to prawdopodobnie gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia

witaj wklubie ;) że też musi sie to dziać własnie wtedy kiedy w najbliższej perspektywie mamy cieplejsze dni :confused4:

W perspektywie sierpnia chyba :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 21:52_________________________________________________

Ale ma zarąbiste tylne reflektorki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry do maskowania się w krzakach :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:06_________________________________________________https://ssl.allegro.pl/item1002394678_bmw_stolik_do_salonu_lawa_silnik_v12_meble_z_aut.html już wiem gdzie najlepiej spisuje się BMW :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:37_________________________________________________Marcin auto dla Ciebie kupuj obowiązkowo http://moto.allegro.pl/item1032601050_audi_s4_2_7_biturbo_quattro_265_cv_99_r_pilne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz 23 z jakiegoś trudnego do wytłumaczenia powodu nie moge ci wysłać PW

Wiec odpowiadam tu Koszt cewki to od 144 do 155zł /szt. Jakby co to pisz na maila [email protected]

Bolek póki co piątek chyba jest aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam drugą zmiane w pracy-wyższa potrzeba :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Panowie co z PiAtkiem???? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proponuje się zdzwonić. Ja jestem chętny na jakąś 20 moze byc miejce to co zwykle. Kto dołaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepło się zrobióo wszyscy w terenie działaja-a ja druga zmiana do końca tygodnia znowu!!!! jak na grillu była Pany??

mi w niedzielę na giełdzie handlarzyna dawał 23 tyś za moje taczki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta-prawie się przewróciłem ze szczęścia :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla nie było , graliśmy tylko w siatkę ,23tys to niech sobie rower kupi a nie audi!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...