Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Klubowicze (Członkowie) bierze ktośjeszcze kalendarz to jedną paczką by nam Jarko przysłał?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Klubowicze (Członkowie) bierze ktośjeszcze kalendarz to jedną paczką by nam Jarko przysłał?

Ja biore

Opublikowano

Dla mnie też weź sztukę oddam ci kase na spocie

Opublikowano
  • Autor

to napiszę do Jarko co by w jednąpaczkę spakował

Opublikowano

szkoda ze tak pozno te kalendarze, beda na koniec stycznia pewnie

Opublikowano

Jak się przedstawia dzisiejsza lista spotowa? Bo jest pewien plan :evil:

Opublikowano
  • Autor

Będę z wami duchem :polew::polew: :polew: jestem w robocie :wallbash:

Opublikowano

Jak się przedstawia dzisiejsza lista spotowa? Bo jest pewien plan :evil:

Ja będę.

Co knujesz? :cool1:

I pytanie: w końcu Da Grasso czy Hokus?

Opublikowano

Parking Da grasso .... później się zobaczy im wcześniej tym lepiej ;)

Opublikowano

to koncze trening i na spota daje :>[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 18:44_________________________________________________noi jak tam przystankersi :polew: niezly czaaad na tym nfsie

Opublikowano
  • Autor

co tam się działo dzisiaj?

Opublikowano

Ale było wypasiście.... Chłopaki naprawde dawali rade

Opublikowano

Ale było wypasiście.... Chłopaki naprawde dawali rade

Ale i tak "rzondzi" Most Wanted :naughty:

Opublikowano

ciekawe czy Dudi dojechał do sklepu :kox: bo mnie sie rece trzesły na zakretach :polew:

moze jakies zdjecie pogladowe ktos zrobił ?

Opublikowano

dudi to kasował przystanki na ręcznym jak wracał :polew:

Opublikowano

stare chłopy a jak dzieci :polew: :polew: poczulem sie jak w liceum kiedy scigalismy sie na nfs 1 i 2 to byly czasy. to tylko dowodzi ze atmosfera w ekipie jest cool :naughty: wiec nie pozostaje nam nic innego jak poczekac na wiosne i zmierzyc sie w paintballa jak sie bawic to sie bawic. jeden z naszych bylych uczniow organizuje cos takiego w ostrowcu to moze i dla nas cos wymysli :) how about that ? ??

Opublikowano

uff przebrnołem przez 36 stron spotów :kox: i mowie hellool :hi:

no a teraz sie przyznawać... dzis jadąc do Oc widziałem zdemolowany przystanek...który sie zapomniał??? :gwizdanie:

oooo na paintballa to sie pisze zawsze i wszedzie :rolleyes:

Opublikowano

Krawcu ty to taki higieniczny styl życia chcesz nam wpoić ??

A co z uciechami typu: wóda, dziw...ki, koks ??? eeee nie możemy jak ludzie nawalić sie zjeść dużo cholersterolu i poźniej przez tydzień opowiadać jak to było zajeb... na spocie ?? nie można tak ? choć raz ?

Opublikowano

Siema. Tez jestem w sumie nowy. Postaram sie do was zawitac w poniedzialek. pzdr

Opublikowano

stare chłopy a jak dzieci :polew: :polew: poczulem sie jak w liceum kiedy scigalismy sie na nfs 1 i 2 to byly czasy. to tylko dowodzi ze atmosfera w ekipie jest cool :naughty: wiec nie pozostaje nam nic innego jak poczekac na wiosne i zmierzyc sie w paintballa jak sie bawic to sie bawic. jeden z naszych bylych uczniow organizuje cos takiego w ostrowcu to moze i dla nas cos wymysli :) how about that ? ??

no było git!!!co do higienicznego spedzania czasu jestem za,ale czasami "wóda, dziw...ki, koks" :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.