Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludziska - wstepnie na 15 na Placu zbiórka ogłoszona. Miejscówkę na grilla uzgodnimy na miejscu .

Jak sie ktoś spożni dzwonić na kom: 604-140-953. Jutro wyjątkowo odbieram. :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie ubezpieczacie samochod chodzi mi o pakiet oc+ac ?

Opublikowano

gdzie ubezpieczacie samochod chodzi mi o pakiet oc+ac ?

- Hestia , ale dlatego ,że mam w niej kolegę i dostaje dobre warunki.
Opublikowano

Postaram być na 15tą :good:

Opublikowano
  • Autor

Maćku na poczcie

Opublikowano

Wójki i Ciocie - dzięki za spotkanko. Miło było posiedzieć w tak zacnym gronie.

Bolek - jak będą zdjęcia to proszę o pamięć.

Informuję szanownych kolegów co pozostawili na placu walki ( na kolejnego grill-spota ):

- kiełbaski ( przynajmniej po jednej na głowe)

- 3 ketchupeny

- 2 musztardy Kieleckie

- tacki , narzedzia jadnorazowe , kubki itp

- chleb

Tak więc zabezpieczyłem powyższe i czekają na następne spotkanie.

Dziekuje za spociwo - Proszę częściej.

Tych co nie było :bicz: :bicz: :bicz: ... niech żałują .

Dudi - przepraszam ale poprostu zapomniałem sie odezwać.Dziekuje ze zajechałeś.

Opublikowano
  • Autor

Tych co nie było :bicz: :bicz: :bicz: ... niech żałują .

:wallbash: :wallbash: na następnym będę :no: ;(

Opublikowano

Maćku na poczcie

no teraz mam na poczcie ale moze by cos taniej znalazł

Opublikowano
  • Autor

może być ciężko a PTU czy jakoś tak-jedż na Iłżecką tam jest babka co wszystkie te firmy obsługuje i ona Ci wyliczy

Opublikowano

może być ciężko a PTU czy jakoś tak-jedż na Iłżecką tam jest babka co wszystkie te firmy obsługuje i ona Ci wyliczy

Tyle, że jej czasami różnie wychodzi... Poza tym jeśli krawcu chce AC, to lepiej wziąć z jakiejś konkretnej firmy, a nie krzaka, który w razie czego będzie robił problemy przy odszkodowaniu. Do kompletu proponuję jeszcze ubezpieczenie prawne w DAS'ie.

Opublikowano
  • Autor

to nie firma krzak tylko kobitka w jednym miejscu sprawdzi wszystkie firmy

Opublikowano
Do kompletu proponuję jeszcze ubezpieczenie prawne w DAS'ie.

a ile tam kosztuje ubezpieczenie samochodu tak orientacyjnie?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 12:06_________________________________________________a jeszcze jedno mam dziwny objaw w postaci dymu wydobywajacego sie spod osłony silnika :kwasny: tak gdzies raz na 2-3 tygodnie po jezdzie miejskiej. potem czas jakis spokoj. juz mnie to zdenerwowalo bo przyjechalem z pracy do domu niecale 2 km a tu kłęby dymu i zaraz potem nic :mysli: . jak ktos mial taki przypadek to prosze o slowa otuchy :>

Opublikowano

jak ktos mial taki przypadek to prosze o slowa otuchy

Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

Przyjedź na spota to sie dowiesz

Opublikowano
Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

no tak myslalem, juz sie z Jackiem umowilem zeby przywiozl jakis kluczyk to sie obejrzy :)

a max nie masz jakiejs starej zarowki bo mi zaczyna mrygac coraz bardziej (prorok jaki czy co? :) )

Opublikowano
Naprawa w przedziale między 3000-7000pln

no tak myslalem, juz sie z Jackiem umowilem zeby przywiozl jakis kluczyk to sie obejrzy :)

a max nie masz jakiejs starej zarowki bo mi zaczyna mrygac coraz bardziej (prorok jaki czy co? :) )

Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła

Opublikowano
Do kompletu proponuję jeszcze ubezpieczenie prawne w DAS'ie.

a ile tam kosztuje ubezpieczenie samochodu tak orientacyjnie?

Jakieś 250 pln rocznie.

Opublikowano
Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła

masz to dej :) moze jeszcze pociagnie troche

Opublikowano
  • Autor

moja metoda-drastyczne cięcie kosztów-nie zawasze się opłaci ale...

Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła

masz to dej :) moze jeszcze pociagnie troche

Opublikowano

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie!!!!

Jest akcja-Moja Kobieta zbiera stare koce ręczniki dla schroniska dla zwierząt w Sandomierzu. po powodzi liczba zwierząt drastycznie wzrosła więc automatycznie wszystkiego brakuje.

więc jeżeli macie jakiś stare ręczniki które miały iśćdo kosza itp piszcie podjadę i zabiorę a w poniedziałek jadę do Sandomierza.

jedna paczka już gotowa.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:54_________________________________________________tutaj link do forum na ten temat

http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:55_________________________________________________sprzedałem auto :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pół roku i pooszło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.