Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moge ci wyslac pare zdjec bo on mieszka w lublinie oczywiscie wyglad i stan tej kierownicy jest adekwatny do ceny, jest troche do zrobienia, szczegolnie skora lekko wytarta. jak bede mial to wysle i sobie obejrzysz.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dobrze , to kombinuj te zdjecia jak najszybciej masz adres [email protected] :wink4:

Opublikowano

ok :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________czy sonda lambada ma wplyw na spalanie? bo jakies bledy mam i duzo pali :shocked:

Opublikowano

Najlepszego chłopaki w NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bedę u was 10.01 mam nadzieje ze bedzie jakieś spocisko ?

A co do waszy pytań to Krawcu - Sonda lambda ma zdecydowany wpływ na spalanie ale w obecnych warunkach to nie licz eko jazdę przy obecnej cenie paliwa i panującej pogodzie + do tego niesprawna sonda = spalanie +30%

Dudi - kierownica powinna pasować ale weź pod uwagę kwestię airbagu (trzeba dokupić a jak jest to i tak podłaczenie moze byc wyłącznie na twoja odpowiedzialność )- chyba ze ci nie potrzebny hihihi

Opublikowano
  • Autor

pokażcie tą kierę :rolleyes:

Opublikowano

czekam na zdjecia jak beda to pokaze

airbag jest

Opublikowano

Będzie ktoś dziś? Sezon czas zacząć :gwizdanie:

Opublikowano

ja mogę być jesli ktoś się pokarze

Opublikowano

Kilku się odgrażało, że przyjedzie - Prezes, dudi, żółty-leon... :>

Opublikowano

Odśnieżanie w drifcie :polew:

Opublikowano

będę i ja :)

Opublikowano

Chłopaki tego airbagu nie podłaczycie on jest 2 stopniowy ma 2 wtyczki a w każdym z waszych samochodów jest airbag 1 stopniowy z jedną wtyczką. Mozna kombinować bo piszą o tym na forum ale to tak samo mądre jak jazda z 2 śrubami w kole albo sie uda albo ryja airbag obije

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki tego airbagu nie podłaczycie on jest 2 stopniowy ma 2 wtyczki a w każdym z waszych samochodów jest airbag 1 stopniowy z jedną wtyczką. Mozna kombinować bo piszą o tym na forum ale to tak samo mądre jak jazda z 2 śrubami w kole albo sie uda albo ryja airbag obije

dobrze bo i tak kasy nie mam-kupie sobie jakiś mebel na to konto :polew::tongue4:
Opublikowano
dobrze bo i tak kasy nie mam-kupie sobie jakiś mebel na to konto

DYWAN :>

Opublikowano
  • Autor
dobrze bo i tak kasy nie mam-kupie sobie jakiś mebel na to konto

DYWAN :>

i żyrandole (chociaż mi osobiście gołe żarówni nie przeszkadzają :polew: )[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________Panowie czym odtłuścić szyby od środka auta??
Opublikowano

gdzieś czytałem że nafta dobrze odtłuszcza ale nie sprawdzałem tego osobiście

Opublikowano

Prezes a co ty w tym aucie robisz obiady gotujesz ?

Opublikowano

Kotlety smaży :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kotlety smaży :polew: :polew: :polew: :polew:

Ma butlę gazową, więc wstawił kuchenkę i hamburgery robi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.