Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedna myśl przychodzi mi do głowy: Szkoda,że Krzysia z wami nie było :wink4:

Co do środy dla mnie może być.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mogę dzisiaj chyba ze po 21 bedziecie siedziec jeszcze :)

Opublikowano

No to co godzina 19 dziś ?????

Opublikowano

Chyba tak :good:

Opublikowano

ja będę po 19-ej

Opublikowano

w takim razie ja też będę na 19tą :>

Opublikowano

Ja niestety nie dam rady bo bede na zabawie walentymkowej z dziecmi :confused4:

Opublikowano

Ja niestety nie dam rady bo bede na zabawie walentymkowej z dziecmi :confused4:

No trafiła Ci się impreza ciekawa :>

Opublikowano

i ja też wczoraj byłem offline :gwizdanie:

Panowie troche czasu minęło od ostatniej sesji gokartowej...może zaczął by coś myśleć ??? :evil:

Opublikowano

Felgi dla emerytó :polew: :polew:

Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"

Opublikowano
  • Autor

Tomek tyle fajnych modeli pokazałeś a w końcu kpiłeś nie za specjalne no ale zobaczymy na aucie :wink4:

Opublikowano

Felgi dla emerytó :polew: :polew:

Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"

Dobra dobra,zobaczymy na jakich Ty będziesz jeżdził :wink4:

Planuje je jeszcze przemalować

Opublikowano
  • Autor

Felgi dla emerytó :polew: :polew:

Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"

Dobra dobra,zobaczymy na jakich Ty będziesz jeżdził :wink4:

Planuje je jeszcze przemalować

dajesz na czarno i będzie

Felgi dla emerytó :polew: :polew:

Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"

Dobra dobra,zobaczymy na jakich Ty będziesz jeżdził :wink4:

Michał ma ulgę na ten sezon- może 15 założyć jako świeży Tata żeby małego nie wytrzepać za bardzo za młodu
Opublikowano

Ciemny grafit mat planuje.Czarne mogą przy 17" trochę zniknąć.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:20_________________________________________________

Tomek tyle fajnych modeli pokazałeś a w końcu kpiłeś nie za specjalne no ale zobaczymy na aucie :wink4:

Kolega z forum leona ma taki wzór 18" przy czarnym leonie.I wyglądają super.Trochę nie tuzinkowo.

Opublikowano
  • Autor

Ciemny grafit mat planuje.Czarne mogą przy 17" trochę zniknąć.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:20_________________________________________________

Tomek tyle fajnych modeli pokazałeś a w końcu kpiłeś nie za specjalne no ale zobaczymy na aucie :wink4:

Kolega z forum leona ma taki wzór 18" przy czarnym leonie.I wyglądają super.Trochę nie tuzinkowo.

ale rozmiar większ guma mniejsza-efekt inny mocniejszy- gud lak :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:24_________________________________________________daj fotke leo na tej feldze[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:26_________________________________________________d203c0d3c899f2eamed.jpg

a to moje koła na ten sezon :gwizdanie:

Opublikowano

Ja szukam 21" do A3 wiec ide na grubo w ostateczności 19" znalazłem niezłe ale Łukasz mówi ze ciezko je będzie umalować. Zreszta do Leona żółtego tez nowe cale przyjechały

Opublikowano

Panowie posiadający już dzieciaki lub też wujostwo chcące zabrać juniorów na niezapomnianą imprezę a przy okazji wspomóc ideę charytatywną....Zapraszam na organizowany już niebawem przeze mnie pod szyldem stowarzyszenia bal charytatywny dla dzieciaków:)

Szczegóły poniżej ;)

POSTER2.jpg

Zapraszamy na I Bal Charytatywny dla dzieci z cyklu „Zamykamy Karnawał- Otwieramy Serca”.

Pierwszy taki bal w naszym mieście to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych i Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron.

Celem balu jest przede wszystkim dobra zabawa i radość na twarzach najmłodszych jego uczestników. W trakcie balu odbędzie się licytacja prac plastycznych, w tym projektu plakatu autorstwa Norberta Rasińskiego. Liczymy na wysokie datki i ofiarność zaproszonych gości. Zachęcamy również do zakupu specjalnych cegiełek o wartości 15 zł, które będą jednocześnie biletem wstępu na bal. Cegiełki można nabyć tuż przed balem oraz w Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron przy ul. Sandomierskiej 26a. Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc dla Natalki Śmieszek. W trakcie balu zapewniamy również poczęstunek, konkursy i kącik zabaw dla najmłodszych.

Więcej informacji pod nr tel. 511- 225-654 oraz mailowo

[email protected]

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y

Opublikowano

Ciemny grafit mat planuje.Czarne mogą przy 17" trochę zniknąć.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:20_________________________________________________

Tomek tyle fajnych modeli pokazałeś a w końcu kpiłeś nie za specjalne no ale zobaczymy na aucie :wink4:

Kolega z forum leona ma taki wzór 18" przy czarnym leonie.I wyglądają super.Trochę nie tuzinkowo.

ale rozmiar większ guma mniejsza-efekt inny mocniejszy- gud lak :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:24_________________________________________________daj fotke leo na tej feldze[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:26_________________________________________________d203c0d3c899f2eamed.jpg

a to moje koła na ten sezon :gwizdanie:

Black Leon FR to link do leona z tymi felami

Twoje fele super[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 16:17_________________________________________________A i znalazłem kolesia w Ostrowcu,który piaskuje/szkiełkuje felgi i maluje proszkowo. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.