Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z gazem zawsze jakies tam klopoty a to cewki a to swieczki a to filterki a to jakies inne ustrojstwo a to szarpie przerywa gasnie cuda sie dzieja . A dizelek jak odpali to sobie bedzie klekotal i jakos sobie rade da :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Z gazem zawsze jakies tam klopoty a to cewki a to swieczki a to filterki a to jakies inne ustrojstwo a to szarpie przerywa gasnie cuda sie dzieja . A dizelek jak odpali to sobie bedzie klekotal i jakos sobie rade da :naughty:

co racja to racja- ale póki co daje rade
Opublikowano
  • Autor

kup żonce :) a ty jezdzij dalej fajnym samochodem :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:32_________________________________________________tym bardziej ze juz na gazie jest

już ją widze w Bemce :polew: :polew: prendzej w Seata ją wsadzę
Opublikowano

Dudi powiedz mi jedno ile miałeś styczności z lpg skoro jesteś tak negatywnie nastawiony??? ja Ci powiem tylko tyle że nie ważne jest czy jeździsz na ON ,Pb czy Lpg bo jak silnik będzie nie domagał to na każdym paliwie będą się dziać cyrki nawet w dieslu.

Opublikowano

Dudi powiedz mi jedno ile miałeś styczności z lpg skoro jesteś tak negatywnie nastawiony??? ja Ci powiem tylko tyle że nie ważne jest czy jeździsz na ON ,Pb czy Lpg bo jak silnik będzie nie domagał to na każdym paliwie będą się dziać cyrki nawet w dieslu.

Mialem jaden samochod z gazem i powiedzialem nigdy wiecej :sick3: i zdania nie zmienie :thumbdown:

Opublikowano

Mialem jaden samochod z gazem i powiedzialem nigdy wiecej :sick3: i zdania nie zmienie :thumbdown:

A ja ma już czwarte auto z lpg i wiem że się technologia od pierwszego do ostatniego auta tak zmieniła że nie ma porównania ,ale nie będę się sprzeczał o wyszczości jednego czy drugiego paliwa bo nie ma to sensu żadnego ,każdy wybiera sam na czym chce jeździć.

Opublikowano
  • Autor

a ja wiem że to moje ostatnie auto na gazie-chociaż sprawuje się nawet nawet- prócz błędów wynikłych z mojej winy- w dieslu nawet jak czegoś niedopinlowałem nie wawałało zaraz błędu.

mo chyba że jakaś BMKe za grose kupie to będzie lpg :kox:

Opublikowano

Marcin a tobie tylko bmw w głowie ,co w gangsterke będziesz się bawił????? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Marcin a tobie tylko bmw w głowie ,co w gangsterke będziesz się bawił????? :polew: :polew:

no cholernie mi się podobają kupety- ja i gangsterka :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Latasz juz bokami , snieg spadl to moze bys nas odwiedzil na spocie i zaproponowal przejazdzke po naszym ulubionym rondzie :kox: puki jest snieg :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Latasz juz bokami , snieg spadl to moze bys nas odwiedzil na spocie i zaproponowal przejazdzke po naszym ulubionym rondzie :kox: puki jest snieg :gwizdanie:

nmie powiem ze będę na następnym spocie bo jak mówię że będę to muszę jechać do Kielc- postaram się pojawić w poniedziałek ale z latania bokiem to cienki jestem :thumbdown:
Opublikowano

Trenuj trenuj , trening czyni mistrza wierze w ciebie Marcinku :naughty::good:

Opublikowano

Dudi ty ośką latasz bokiem a prezes z Q musi lekcje od ciebie wziąć :)

Opublikowano

Prezes powinien podjechać do Nowacka na symulator najpierw, żeby w żywopłocie nie wylądował :>

Łukasz - autentycznie sądziłem, że się ostatnie spotowanie rozsypało, bo najpierw miał być Bałtów, większość nie chciała, niektórzy pisali, że wcale nie przyjadą, więc tak się rozlazło po kościach :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

Opublikowano

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

to czas się przełamać bo jak nie to ja ci Q zabiorę i zostaniesz z ośką :>a ja będę latał bokami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

to czas się przełamać bo jak nie to ja ci Q zabiorę i zostaniesz z ośką :>a ja będę latał bokami :naughty:

wyrównaj pole na następną zimę to będzie miesce do treningu
Opublikowano

hehe ale masz pomysł ciekawy :decayed:

Opublikowano

siemka:) czy w ten poniedzialek jest spocik?bo mam kilka pytan do kogos kto mial problem z tylymi glosnikami w b5 i chcialbym podpatrzec jak macie kable puszczone do wzmaka z komory silnika.no chyba ze ktos by mial chwile czasu na weekendzie to bym podjechal i zajal 20 minut

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.