Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obejrzyjcie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moze spota by kiedy zrobił w Starachowicach :mysli: jak bede jeszcze w tamtych okolicach :good:

daj znać kiedy będziesz to coś się wymyśli większego

właśnie Panowie może na przywitanie lata zrobimy większy spot razem z chłopakami z kilecl i okolic?? gdzieś w środku drogi? zwołami Gripa i resztę ze świętokrzyskiego???

Opublikowano

w pierwszym tyg Kwietnia pewno bede az musi do świąt :wink4: jak by co to dam cyne dokładniej co i jak :good:

Opublikowano
  • Autor

Dudi złapałeś trochę śniegu w sobotę rano?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

O Dobre. Na rejowie w Skarżysku Albo na ŚW. Krzyż ? I więcej Ludzi zgarnąć.

Opublikowano

Kiedy strzelanie jest planowane ?

Opublikowano
  • Autor

dobry Panie Michale :hi:

Opublikowano

Gdzie dzis spot ? Da grasso czy u prezesa pod blokiem ??

Opublikowano
  • Autor

q..wa ja w pracy :wallbash:

Opublikowano

Kiedy strzelanie jest planowane ?

9 kwiecień sobota

Opublikowano

a z czego strzelacie ?:-)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________jak bedziecie w da grasso to podjade

Opublikowano
  • Autor

Cajun :good: :good: to mi się podoba sztybjka reakcja- będziesz zadowolony

Opublikowano

a z czego strzelacie ?:-)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________jak bedziecie w da grasso to podjade

Strzelamy z broni ostrej - szkolenie jest 9 kwietnia, piszesz się?

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________Marcin - :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Od dziś mogę robić za nieoznakowany bo narobiłem kolesiowi stracha że ze 110km zwolnił do 40 i prawy kierunek zatrzymał się :polew: :polew: jak go ominąłem to dopiero ruszył za mną :polew:

Opublikowano

Od dziś mogę robić za nieoznakowany bo narobiłem kolesiowi stracha że ze 110km zwolnił do 40 i prawy kierunek zatrzymał się :polew: :polew: jak go ominąłem to dopiero ruszył za mną :polew:

Nie zapomnij założyć białej koszuli z pagonami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Od dziś mogę robić za nieoznakowany bo narobiłem kolesiowi stracha że ze 110km zwolnił do 40 i prawy kierunek zatrzymał się :polew: :polew: jak go ominąłem to dopiero ruszył za mną :polew:

nie łądnie tak innych straszyc- koleś jedzie 110 i myśłi sobie ale zapie...am aż widzi szybko zliżające się światła z tyłu (i hamulec ) :polew: :polew: :polew: :polew: jak go wyprzedziłeś pomyślał sobie "znowu mi sie udąło :banan3:"
Opublikowano

A jak stopniowo grzecznie zwalniał do 40 bez naciskania hamulca :polew: :polew:

Opublikowano

a z czego strzelacie ?:-)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________jak bedziecie w da grasso to podjade

Ja Grzesiu odpadam poniewarz pracuje i nie mam mozliwosci sie wyrobic . Pozdrawiam

Opublikowano

Dudi - no szkoda, szkoda :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.