Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestescie dzisiaj :naughty: prezes trzymam za ciebie kciuki ze bedziesz cala noc nie moglem zasnac :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Muszę jeszcze ćwiczyć. :good:

BOLEK COS BREDZILI ZE LECISZ LEPIEJ :mysli: :>

Za 2 tygodnie będę

Opublikowano

Bo Bolek ma dobre opony i lepsza kontole nad autem .Ty masz liche gumy :wink4: i przod ci wyjezdza :wink4:

Opublikowano

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

Opublikowano

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.Łukasz wróciłeś już z Tesco? :naughty:

Opublikowano

Tak wróciłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

na SPOTY się przychodzi a nie knajp na www szukasz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:02_________________________________________________

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.

:banan3::ad: :ad: jeszcze za blokiem kółko dla sąsiadów zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:04_________________________________________________Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Opublikowano

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

na SPOTY się przychodzi a nie knajp na www szukasz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:02_________________________________________________

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.

:banan3::ad: :ad: jeszcze za blokiem kółko dla sąsiadów zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:04_________________________________________________Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Ale cos mu za bardzo nie wychodzilo to filmowanie , nastepnym razem zadzwonimy po kolegow z Vectry C oni chetnie przyjada i uwiecznia wasze poczynania na kamerce :polew:

Opublikowano

Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Moje nagrywanie było gratis a u tych panów to grube pieniądze kosztuje :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________Ja dziś odpadam z hali bo mam wyjazd i nie dam rady[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:03_________________________________________________A jednak udało się wyrobić :kox:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Moje nagrywanie było gratis a u tych panów to grube pieniądze kosztuje :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________Ja dziś odpadam z hali bo mam wyjazd i nie dam rady[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:03_________________________________________________A jednak udało się wyrobić :kox:

:wallbash: to trzeba było podjechać do mnie od razu
Opublikowano

nie miałem dostępu do kompa przez cały dzień bo w trasie byłem i na szybkiego do ostr pojechałem

Opublikowano
  • Autor

nie miałem dostępu do kompa przez cały dzień bo w trasie byłem i na szybkiego do ostr pojechałem

a kur..wa telef Ci ukradli
Opublikowano

a kur..wa telef Ci ukradli

Nie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że śniegu nie ma bo bym się tu wkur... że muszę w pracy siedzieć a nie na spocie :decayed: :decayed:

chociaz powiem wam ze rano w CK było zdecydowane wiecej śniegu niż w Ostro.. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:21_________________________________________________aaa i mam propozycję- może za tydzień walniemy jakeś foty aktualnego stanu Klubowiczy? ja wezmę aparat ale zdjęcia będzie robił nie kto inny jak Łukasz :>[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:23_________________________________________________obczajcie ile jest osób zalogowanych na forum z Ostrowca a teraz ile przyjeżdza(lub było chociaż raz) na spoty :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search;search=Ostrowiec;fields=location;start=100

Opublikowano

Powinienes prezes wyslac do kazdego PW z zaproszeniem tak jak ja zrobilem pare lat temu i ze spotu starachowickiego robil sie ostrowiecki . Ciekawe czy ktos dzisiaj bedzie ja jade

Opublikowano
  • Autor

Powinienes prezes wyslac do kazdego PW z zaproszeniem tak jak ja zrobilem pare lat temu i ze spotu starachowickiego robil sie ostrowiecki . Ciekawe czy ktos dzisiaj bedzie ja jade

tak zrobię- zaproszę wszystkicha na następny poniedzialek- zobaczymy co z tego wyjdzie
Opublikowano

Mnie dziś niet

Opublikowano

Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy? :wink4:

a gdzie o której?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.