Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pikus a ile nowa przeplywka do AWX .

Mam nadzieje ze w poniedzialek bedzie komplet w DaGrasso na spocie ja bede na 100% i jeszcze jeden kolega (huzio) ma wpasc Marcinek wie o kogo chodzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dudi, w poniedziałek Ci sprawdzę, oczywiście może być sam wkład i raczej Pierburg?

Marcin gość chce za silniczek 150 zł.

Wydaje mi się że trochę drogo.

Masz numer może coś utargujesz 518 949 064.

Opublikowano

panowie wahacze wymieniacie sami?a co z geometria po wymianie?

Opublikowano

Nic kolego zie z geometria nie stanie

Opublikowano
Pikus a ile nowa przeplywka do AWX .

Mam nadzieje ze w poniedzialek bedzie komplet w DaGrasso na spocie ja bede na 100% i jeszcze jeden kolega (huzio) ma wpasc Marcinek wie o kogo chodzi

Ja będę

Opublikowano

ja bede za tydzien jak mi lejce oddadza...i jak wystarczy miejsca na parkingu i bedzie chociaz jedno wolne krzesełko ..

Opublikowano

Miejsca nigdy jeszcze nie zabraklo . Jak co to zarezerwuje cale DaGrasso na 3 godz . Ja dzisiaj jade , bo za tydzien moze mnie nie byc

Opublikowano
  • Autor

mnie dzisiaj nie będzie -mam wyjazd :thumbdown::thumbdown: :wallbash:

Hyziek przyjeżdza? kur..... :wallbash: :wallbash:

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 08:46 ----------

Pikuś masz dojście do amorów

Monroe reflex E2054 - przód

monroe reflex E1284 - tył?

Opublikowano
mnie dzisiaj nie będzie -mam wyjazd

:thumbdown::thumbdown: :wallbash:

Hyziek przyjeżdza? kur..... :wallbash: :wallbash:

Taki miałem plan ale szwagier pokrzyżował mi go:kwasny:

Przyjeżdża dzisiaj do mie z Worsow i musze go odebrać wieczorem z PKP.

Może za tydzień mi się uda podjechać to może i Ty Marcinie będziesz:hi:

Opublikowano
Pikus a ile nowa przeplywka do AWX .

Sam wkład pierburga 210 zł

Opublikowano

Ale frekwencja ...

Opublikowano

Ja się przyznaje do lenistwa dziś :)

Opublikowano
mnie dzisiaj nie będzie -mam wyjazd :thumbdown::thumbdown: :wallbash:

Hyziek przyjeżdza? kur..... :wallbash: :wallbash:

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 08:46 ----------

Pikuś masz dojście do amorów

Monroe reflex E2054 - przód

monroe reflex E1284 - tył?

E2054 jakies 200zł

E1284 jakieś 190zł

Bez możliwości zwrotu i na jutro mogę mieć.

Możę cos z ceny by się dało jeszcze urwać.

Opublikowano
Ale frekwencja ...

Ja bylem ale po wykonaniu paru telefonow okolo 19.30 pojechalem na chate

Opublikowano

No to w sumie sporo nas było tylko trochę się mijaliśmy ja tez byłem koło 19.30

Opublikowano

jutro chłopaki dzieje sie coś u was?? Marcin jesteś jutro?:wink:

Opublikowano
  • Autor

jutro mam drugą zmianę więc lipencja :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Pikuś objaśnij mi spr amorów na pw

Dudi jak się nazywa ten specyfik do czyszczenia? Masakra wracałem 1.5h- targi kielce są dzisiaj przejebane

Opublikowano

Co Ty Marcinie powiesz mi się szybko udało przejechać jakoś :-)

Opublikowano

Marcinku nazwa to DIMEL cos takiego w castoramie to jest . Ja jutro bede na 100% . Myslalem ze 3 godziny bedziesz wracac nie bylo kupca, ja jechalem jakic czas za tym Mecenasem w cabrio

Opublikowano
  • Autor

merc był w deszkę - trzeeba go było wy***ać na prostej a niech zna moc A4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.