Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja podjadę

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Będę i ja i Kamil

Opublikowano

zapraszam jak najwięcej dzisiaj klubowiczów. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Zżycie tu tętni jak ho ho h

Jest ktoś dzisiaj?

Dobrze ze chociaż www w telefonie został.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Pusto Pany Pusto

Opublikowano

Ja zarobiony jestem

Opublikowano

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Opublikowano
  • Autor
Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Co za padaka?

Łukasz jak tak heble? Ja się za 16tkami oglądam żeby weszły na 320 :kox:

Opublikowano

Widze ze watek umiera smiercia naturalna jak i spoty ostrowieckie

Opublikowano

Prezes patrz za 2 kompletami bo mi też potrzebne będą ,heble dobrze tylko nie ma się czym rozpędzać bo zle lpg ustawione i błąd sondy pierwszej wywala a nie mam kiedy na ustawienie jechać teraz .

Dudi brak czasu na spoty jest ,przyjdzie zima będziemy spotować marcinowi q zapierdzielimy i na rondo :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

temat musi żyć- w poniedziałek trzeba spoty robi dla celów czysto towarzyskich :decayed::decayed::decayed::decayed:

Dudi jak tam u Ciebie? gdzie teraz na tygodni siedzisz??

Łukasz jak tam prace idą??

szukasz stali czy alu?

Opublikowano

stal mam ale na 320 nie da się upchać wiec ładne alu mile widziane ,robota powoli jeden dział kolo środy kończę i zaczynam nowy wiec roboty po pachy jest

Opublikowano
  • Autor
stal mam ale na 320 nie da się upchać wiec ładne alu mile widziane ,robota powoli jeden dział kolo środy kończę i zaczynam nowy wiec roboty po pachy jest

co jadę to tam Cię wypatrujęi jeszcze na żaden traktor nie na-trąbiłem żeby na swoich nie trąbić :polew:.

16 od 500 w górę jest jeden komplet za 330 ale coś z nim pewnie nie tak jak taki tani

Opublikowano
stal mam ale na 320 nie da się upchać wiec ładne alu mile widziane ,robota powoli jeden dział kolo środy kończę i zaczynam nowy wiec roboty po pachy jest

co jadę to tam Cię wypatrujęi jeszcze na żaden traktor nie na-trąbiłem żeby na swoich nie trąbić :polew:.

16 od 500 w górę jest jeden komplet za 330 ale coś z nim pewnie nie tak jak taki tani

Prezes mam znowu komplet 16-tek

ranty trochę przytarte ale ogólnie ładne z deklami

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/alufelgi-16-ori-audi-241500/

Opublikowano
  • Autor

nie podoba mi się ten wzór :polew::polew:

Opublikowano

Łukasz 23, kiedy i jak coś gdzie mógłbym podjechać po ten mechanizm szyby?

Opublikowano
  • Autor
Łukasz 23, kiedy i jak coś gdzie mógłbym podjechać po ten mechanizm szyby?

już po wakacjach?

Opublikowano

w trakcie...

Opublikowano
  • Autor

ale Ci dobrze :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.