Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów


malcolm25

Rekomendowane odpowiedzi

Autko pierwsza liga b5 :) Tez planuje Xennony wmontowac, daj znac na gg bo interesuja mnie koszta :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r bueheh.. Tylne lampki juz wyjaniosne.. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwna sprawa, jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem, wszystko po 2 lifcie poza klamkami ... :mysli:

aaaa listwy na drzwiach tez sprzed lifta no no no [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 18:06 _________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Dodatkowo lusterko (na pewno kierowcy) nie ma "liftowego" kształtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko po 2 lifcie poza klamkami ...

aaaa listwy na drzwiach tez sprzed lifta no no

Jak ja kupilem od Helmuta to po lifcie byl caly przod, tzn. lampy, zderzak i blotniki(na dlugi kierunek) maska z grillem po lifcie, konsola i tapicerka oraz tylne lampy. Jedyne co go rozni od poliftowego to klamki i listwy na dzwiach. Byc moze spowodowane jest to tym ze wyprodukowane bylo w grudniu 1998 a pierwsza rejestracja byla w 1999. Szczerze mowiac widzialem juz A4 z 1999 kompletnie bez zadnego liftu i tez bylem zaskoczony. Nie wiem jak oni to robili, moze avant przez pierwsze miesiace liftu mial tylko tyle. W kazdym razie zaraz po kupnie zaprowadzilem :a4fan: do blacharza i ten po bardzo szczególowych ogledzinach stwierdzil ze zadnej powazniejszej kolizji moja furka nie miala, a przynajmniej na tyle zeby trzeba jej bylo wymieniac caly przód bo i faruchy i podlóznice sa nietkniete. Wiec jest malo prawdopodobne zeby Helmut rozbil i zrobil na nowy model, zwlaszcza ze wnetrze tez jest poliftowe.

no dziwna sprawa, jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem, wszystko po 2 lifcie poza klamkami ... :mysli:

aaaa listwy na drzwiach tez sprzed lifta no no no [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 18:06 _________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Dodatkowo lusterko (na pewno kierowcy) nie ma "liftowego" kształtu

Lusterka jak widzisz nie sa orginalnie od niej bo to nie sa nakladki tylko cale aluminiowe tak jak relingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie to sa glupoty, bo autko jak pisalem wczesniej jest extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto gitara :thumbup:

[instrumenty tez masz do 98]

Trafiłeś rarytasik nietypowy wlepe zobacz czy sie zgadza wszycho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto jakby jakaś składanka. Poza tym co zauwazono to wylnia wyceraczka też niewiadomego pochodzenia. napewno tak nie wyjechał z fabryki! Zmień posojowe w lapach na białe diodowe (koro podchodzi pod ksenon) i co ty masz za płyn chłodniczy - powienien być różowy! Ogólenie widać że autko zadbane i ładnie się prezentuje a napęd wynagradza pewne niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych hybryd ... facelifting jak pamietem był od lutego lub marca 1999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ty masz za płyn chłodniczy - powienien być różowy!

A dlaczego akurat rózowy? To jest tylko jakis jeden rodzaj plynu ktory mozna lac do A4? :chytry:

A co do auta to moze Helmut mial chwilowy kaprys i zmienil sobie pewne rzeczy na nowszy model. Jesli chodzi o mnie to sie podoba i dlatego tez ja kupilem ;)

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 18:58 _________________________________________________

instrumenty tez masz do 98]

Jakie instrumenty masz na mysli?[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 19:05 _________________________________________________

wlepe zobacz czy sie zgadza wszycho.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 18:58 _________________________________________________

instrumenty tez masz do 98]

Jakie instrumenty masz na mysli?[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 19:05 _________________________________________________

Instruments cluster = liczniki/zegary

wlepe zobacz czy sie zgadza wszycho.

???

wlepka w bagażniku (wnęka na koło zapasowe) z kodami auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlepka w bagażniku (wnęka na koło zapasowe) z kodami auta

Wlepke sprawdzalem i wszystko to co jest na niej, faktycznie posiada, nie rozumiem tylko dlaczego wsrod kodow nie ma nic o elektrycznych szybach, lusterkach, ASR czy grzanych fotelach :mysli: No chyba ze nie wszystko opisuja na tej nalepce, bo faktycznie musialaby byc bardzo duza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ykk :th: Teraz to wyskoczylo mi tyle wysposazenia ze sa duperele typu wyglad zegarów czy jak kto woli instrumentów :dance:

Stronka jest po angielsku. Kto wie jakie bedzie rozszyfrowanie kodu do swiatel przednich po lifcie (mam na mysli ze zintegrowane z kierunkami). Moze niech na tej samej stronce sprawdzi ktos kto ma furke po lifcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzalem przez ta stronke tylko ze ja mam autko z 1997 roku.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...