Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie jeszcze jest mała nieszczelność w IC... ale to jest do zrobienia :) No i też nie chciałem mocnego programu.. jest całkowicie bezdymnie i jak dla mnie bardzo mocno.. póki co wystarczy :naughty:

Opublikowano
U mnie jeszcze jest mała nieszczelność w IC

No to poczujesz róznice jak jeszcze go pospawasz badz wymienisz na nowy :naughty:

Opublikowano

no ja bym sie pisal na grupowke w maju/czerwcu :wink4:

mam jeszcze pare gratow do zrobienia to akurat sie zalapie :naughty:

ktos jeszcze chetny? moze nowy watek zalozyc.. chyba ze jeszcze na jakis stary daloby sie zalapac :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj byłem.. seria 142KM i 340Nm... po programie 165 i 383Nm :) teraz to jest zupełnie inna jazda.. sama przyjemność.

wykrespochipie.th.jpg

Co do listy to już jest zamknięta. Nowe grupowe dopiero na czerwiec można sobie ustalać z Alim

Wykres możesz wrzucic tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut-b129.0/

Opublikowano

Dałoby rade podjechać innym autem niż Audi ?? Jesli tak byłbym chetny na czerwiec. Niestety od kradziezy żadko tu zaglądam wiec jak coś dajcie znac na PW

Opublikowano

Ja wlasnie wrocilem. Z rzeczy przyjemnych wyszlo 194konie, z rzeczy mniej przyjemnych przeplywomierz do wymiany :P A Wojtek vel Aligator jest rewelacyjnym czlowiekiem , wiec wszystkich niezdecydowanych goraco zachecam :)

Opublikowano

no miazga u mnie jest 138km i 340momentu najpierw byly korekty z dostrajaniem , potem jeszce jedna korekta i autko prowadzi sie rewelacyjnie , na 2 i 3 od dolu lepiej sie zrywa i dluzej ciagnie , na tym mi zalezalo jak trzeba jaka babcie na drodze zwyklej wyprzedzic, nie chcialem wyzylowac silnika wiec tylko taki lajtowy sofcik, to 1,9 tdi wiec auto nie rajdowe jestem bardzo zadowolony polecam... co do spalania to lekko wzroslo ale sporo stoje w korkach , na dluzszej trasie sie lekko obnizylo ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś robi nową listę ?

Ja może bym się wbił na grupowy i zrobił korektę :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli korekta by była tańsza to też bym pisał :naughty:

Opublikowano

Ja jestem chętny, ale nie OOOO a BMW

Opublikowano

No jak widać 4 nas juz jest, myśle ze na czerwiec do 10 bysmy dobili - kwestia aby ktos to połapał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.