Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam a jak dlugo takie cos trwa

Opublikowano

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

Opublikowano

Właśnie miałem pisać do Ciebie MAJKI bo widziałem co się dzieje w tamtym temacie a sam szukam dobrej firmy. Ty coś o tej dobrego słyszałeś? :cool1:

No czytałem troche na necie i same pozytywne opinie na forum TDI, jedyny minus to taki że niby Aligator nie hamuje aut 4x4.

Tu masz link do firmy poczytaj jakie robili projekty http://dynosoft.pl/

Kolego czytałeś od początku? Ja robiłem u Wojtka mam Q... więc wynika,że robi tylko w Gliwicach :hi:

Chodziło mi o to że nie robi tego u siebie tylko własnie w elpro. Aligator robi teraz chipy w Tychach.

Mnie i dimana mozecie wykreślić bo w końcu nie bedziemy czekać na grupowe tylko jedziemy indywidualnie we dwójke za 1200 i mamy juz termin na 24 wrzesień takze sorki za zamieszanie, ale my juz czekamy od sierpnia i nie mamy zamiaru robić chipa w zimie :)

Znajomy zostaje pasatem + jego ziomek golfem III tdi no i 90% mój sąsiad Sharanem

Takze bede śledził wątek i jak coś to dam Wam namiary do tych chętnych albo im dma namiary na kogoś z forum co to bedzie dopinał na ostatni guzik.

Opublikowano

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

mi sie wydaje że dłużej

Opublikowano

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

mi sie wydaje że dłużej

MI tez sie wydaje że dłuzej, zresztą cały dzien moze oznaczać 8 godz albo dłuzej zalezy ile ten ktoś pracuje :)

Nam powiedział że mamy być na 9 i ogarnie 2 auta bez pośpiechu na dniówke...

Opublikowano

Ja pisałem jak to wygląda w przypadku grupowegu chipu, wiadomo indywidualnie nie ma żadnego pośpiechu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W związku z brakiem ducha w narodzie byłem zmuszony pojechać indywidualnie się zcipować.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1. sokolnh BMW 320d

2. czester1800 VW Passat 1.9 TDi AVF

3. kolega czester1800 Fiat Stilo 1.9 JTD (dzwoniłem i fiata zrobią razem z nami)

4. julo23

Opublikowano

1. MAJKI_3646 A4 2.0 TDi BLB

2. diman ?

3. sokolnh BMW 320d

4. kolega Majkiego Passat 1.9 TDi AWX

5. czester1800 VW Passat 1.9 TDi AVF

6. kolega czester1800 Fiat Stilo 1.9 JTD (dzwoniłem i fiata zrobią razem z nami)

7. julo23 (jestem zapisany na chip z wytarmoś-mi-suty.eu ale tam już od roku są 3 osoby i więcej chętnych brak...)

Może warto wynegocjować nową cenę bo a4klub.eu dostało 900zł ??

Mnie, dimana i kolegi już dawno nie powinno być na tej liście bo od przeszło miesiąca śmigamy na nowych programach :naughty: od Aligatora

Opublikowano

jeśli ja bym się dopisał to także zapłacę tysiąc w moim 2.5 TDI???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Albo sie połączym z a4clubem albo nic z tego nie bedzie i zima nas zastanie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widzę mineło już pół roku a tu dalej nie ma ducha w narodzie i nie może się zkrzyknąć 10 ludków :disgust:

Opublikowano

ja bylbym chetny na 100% tylko kiedy i jedziemy :) bo widze ze ciezko sie Wam zbiera tych ludzi :D

Opublikowano

ja bylbym chetny na 100% tylko kiedy i jedziemy :) bo widze ze ciezko sie Wam zbiera tych ludzi :D

Kolego Skydiver, ja i diman z tego wątku jezdzimy na chipie od wrzesnia bo ciezko było znalezc 10 osób na grupowe.

Zadzwon do Aligatora sam bo dla klubu i tak ma niezłe znizki i indywidalnie robił nam po 1200

Opublikowano

słuchajcie kombinujemy w parę osób (nie tylko audi a4) grupowy właśnie u Aligatora, termin luty, mamy już 10 autek - cena 1000zł, zbierzemy 15osób to będzie 900zł. Jak chcecie to zerknijcie pod tego linka http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=525979#post525979

Nadzieje że nie naruszam zasad regulaminu ;)

Opublikowano

Ja się piszę z jednym autem. Niestety w podanym linku trzeba się zarejestrować :gwizdanie: Napisz coś więcej, albo pw poślij.

Opublikowano

Czester, info poszło na maila.

Opublikowano

MrTea Ja też bym się pisał poślij jakieś więcej informacji. Mój email posłałem na pw

Opublikowano

słuchajcie kombinujemy w parę osób (nie tylko audi a4) grupowy właśnie u Aligatora, termin luty, mamy już 10 autek - cena 1000zł, zbierzemy 15osób to będzie 900zł. Jak chcecie to zerknijcie pod tego linka http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=525979#post525979

Nadzieje że nie naruszam zasad regulaminu ;)

podeślij info na Priv :wink4:

Opublikowano

slepy, poszlo na maila, daj znać czy doszło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.