Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora


szkrab2007

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać do Ciebie MAJKI bo widziałem co się dzieje w tamtym temacie a sam szukam dobrej firmy. Ty coś o tej dobrego słyszałeś? :cool1:

No czytałem troche na necie i same pozytywne opinie na forum TDI, jedyny minus to taki że niby Aligator nie hamuje aut 4x4.

Tu masz link do firmy poczytaj jakie robili projekty http://dynosoft.pl/

Kolego czytałeś od początku? Ja robiłem u Wojtka mam Q... więc wynika,że robi tylko w Gliwicach :hi:

Chodziło mi o to że nie robi tego u siebie tylko własnie w elpro. Aligator robi teraz chipy w Tychach.

Mnie i dimana mozecie wykreślić bo w końcu nie bedziemy czekać na grupowe tylko jedziemy indywidualnie we dwójke za 1200 i mamy juz termin na 24 wrzesień takze sorki za zamieszanie, ale my juz czekamy od sierpnia i nie mamy zamiaru robić chipa w zimie :)

Znajomy zostaje pasatem + jego ziomek golfem III tdi no i 90% mój sąsiad Sharanem

Takze bede śledził wątek i jak coś to dam Wam namiary do tych chętnych albo im dma namiary na kogoś z forum co to bedzie dopinał na ostatni guzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

mi sie wydaje że dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu jednego dnia można zrobić z 5-7 autek. Sama operacja 1,5-2h na jedno auto.

mi sie wydaje że dłużej

MI tez sie wydaje że dłuzej, zresztą cały dzien moze oznaczać 8 godz albo dłuzej zalezy ile ten ktoś pracuje :)

Nam powiedział że mamy być na 9 i ogarnie 2 auta bez pośpiechu na dniówke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem jak to wygląda w przypadku grupowegu chipu, wiadomo indywidualnie nie ma żadnego pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sokolnh BMW 320d

2. czester1800 VW Passat 1.9 TDi AVF

3. kolega czester1800 Fiat Stilo 1.9 JTD (dzwoniłem i fiata zrobią razem z nami)

4. julo23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MAJKI_3646 A4 2.0 TDi BLB

2. diman ?

3. sokolnh BMW 320d

4. kolega Majkiego Passat 1.9 TDi AWX

5. czester1800 VW Passat 1.9 TDi AVF

6. kolega czester1800 Fiat Stilo 1.9 JTD (dzwoniłem i fiata zrobią razem z nami)

7. julo23 (jestem zapisany na chip z wytarmoś-mi-suty.eu ale tam już od roku są 3 osoby i więcej chętnych brak...)

Może warto wynegocjować nową cenę bo a4klub.eu dostało 900zł ??

Mnie, dimana i kolegi już dawno nie powinno być na tej liście bo od przeszło miesiąca śmigamy na nowych programach :naughty: od Aligatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylbym chetny na 100% tylko kiedy i jedziemy :) bo widze ze ciezko sie Wam zbiera tych ludzi :D

Kolego Skydiver, ja i diman z tego wątku jezdzimy na chipie od wrzesnia bo ciezko było znalezc 10 osób na grupowe.

Zadzwon do Aligatora sam bo dla klubu i tak ma niezłe znizki i indywidalnie robił nam po 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie kombinujemy w parę osób (nie tylko audi a4) grupowy właśnie u Aligatora, termin luty, mamy już 10 autek - cena 1000zł, zbierzemy 15osób to będzie 900zł. Jak chcecie to zerknijcie pod tego linka http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=525979#post525979

Nadzieje że nie naruszam zasad regulaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę z jednym autem. Niestety w podanym linku trzeba się zarejestrować :gwizdanie: Napisz coś więcej, albo pw poślij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie kombinujemy w parę osób (nie tylko audi a4) grupowy właśnie u Aligatora, termin luty, mamy już 10 autek - cena 1000zł, zbierzemy 15osób to będzie 900zł. Jak chcecie to zerknijcie pod tego linka http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=525979#post525979

Nadzieje że nie naruszam zasad regulaminu ;)

podeślij info na Priv :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...