Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mail doszedł dzięki wielkie :wink4:, jeszcze tylko jedno pytanko na pW :cool1:

Opublikowano

dobre mam wiesci ze Alligator sie niezabiera za 1.8T?? Bo slyszalem ze bawi sie tylko dieslami??

Opublikowano

dobre mam wiesci ze Alligator sie niezabiera za 1.8T?? Bo slyszalem ze bawi sie tylko dieslami??

nie tyka 1.8 T na lince, czyli AEBów włacznie

Opublikowano

Oooo to niedobrze.

Opublikowano

dobre mam wiesci ze Alligator sie niezabiera za 1.8T?? Bo slyszalem ze bawi sie tylko dieslami??

nie tyka 1.8 T na lince, czyli AEBów włacznie

okej dzieki :naughty: wiec bedzie trzeba cos zrobic w compsport

Opublikowano

dobre mam wiesci ze Alligator sie niezabiera za 1.8T?? Bo slyszalem ze bawi sie tylko dieslami??

nie tyka 1.8 T na lince, czyli AEBów włacznie

czyli 1.8T APU na elektronicznej przepustnicy ruszy ??

jeżeli tak to podpinam się pod te grupowe jak można :decayed:

Opublikowano

Jak będzie z 20 osób, to może jeszcze lepsza cena wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj dzwoniłem do Aligatora i jednak ogarnie moje 1.8T

, jestem już na liście :kox:

Teraz czekamy na ustalenie terminu :gwizdanie:

Opublikowano

kto przyjmuje zapisy? bo reflektuje :naughty:

Opublikowano
kto przyjmuje zapisy? bo reflektuje naughty

napisz na pw do gościa o loginie mrtea pisał parę postów wyżej

Opublikowano

Bish-kopt zapisuj się w razie czego bo zapisy są chyba do początku tygodnia :good: , póżniej będzie ustalony termin chipsowania tak na ok. połowę lutego :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

widzę że się spóźniłem też bym reflektował z moim awx'em.

Kiedy następny grupowy?

Opublikowano

Witam,

widzę że się spóźniłem też bym reflektował z moim awx'em.

Kiedy następny grupowy?

zadzwon do niego, może sie jeszcze załapiesz bo słyszałem że wydłużył termin grupowego

Opublikowano

ciekawe czy można liczyć później na jakieś zniżki przy korektach programu ?

Opublikowano

ciekawe czy można liczyć później na jakieś zniżki przy korektach programu ?

To pewnie cena będzie uzależniona od tego pod co ma Wojtek robić korekte. Ja we wtorek robiłem pod AL-ki 400zł do tego 200zł hamownia :hi:

Opublikowano

Wklejam listę osób które jak dotąd się wpisały. Gdyby ktoś jeszcze reflektował, proszę się dopisywać..

1. Bencio 2.5 TDI

2. krzysiu figo 2.0 AZV

3. EnJoy MKIV 1.9 TDI

4. gruto 1,9 TDI BXE

5. Beker 1,9 BXE

6. comar 1.8T AUQ

7. Asia80 1,9 TDI

8. rufers 1.9 AWX

9. tomi86 1,9 TDI

10. gTc 1.9 TDI ASZ

11. Wichen 1.9 BXE

12. matti_krk BMW 120d 2005 edc16/bez DPF

13. carfanr Leon 1M TOP SPORT ARL 4X4 2003 139Kkm

link do listy: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=500210#500210

Opublikowano

moge doloczyc do listy>? jak tak prosze mnie dopisac

Opublikowano

1. Bencio 2.5 TDI

2. krzysiu figo 2.0 AZV

3. EnJoy MKIV 1.9 TDI

4. gruto 1,9 TDI BXE

5. Beker 1,9 BXE

6. comar 1.8T AUQ

7. Asia80 1,9 TDI

8. rufers 1.9 AWX

9. tomi86 1,9 TDI

10. gTc 1.9 TDI ASZ

11. Wichen 1.9 BXE

12. matti_krk BMW 120d 2005 edc16/bez DPF

13. carfanr Leon 1M TOP SPORT ARL 4X4 2003 139Kkm

14. baziq 1,9 TDI BKE

Opublikowano

no fajnie a kiedy termin . mam tam zadzwonic jedziemy razem czy ustawiamy sie kazdy z osobna>?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.