Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Logi po wymianie turbiny BRD.


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna pompować i dawać żądane ciśnienie po 6-7s. od wciśnięcia gazu w podloge? Ostatnio jest sporo tematów o BRD na naszym forum. Generalnie duża dziura :disgust:

A jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna pompować i dawać żądane ciśnienie po 6-7s. od wciśnięcia gazu w podloge? Ostatnio jest sporo tematów o BRD na naszym forum. Generalnie duża dziura :disgust:

A jak wrażenia?

jechałem tym autem i jak dla mnie lipa...do 2500 nic sie nie dzieje jak w benzynie,dopiero pózniej jest ogień...może korekta softu pomoże... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem że jest dużo tematów o BRD bo właśnie je sobie czytam.

Silnik ma rzeczywiście dużego laga do 2300obr (a nie do 2500 jak pisze Wihajster).

Powyżej 2200 już ładnie ciągnie.

Autko było strojone w CompSporcie.

Miałem okazje jechać jednym BRD i oprócz tego że wydawał się słabszy to lag był porównywalny...

Soft jest taki żeby auto za bardzo nie dymiło a i tak powyżej 2300 obr/min. lekkie czarne bączki puszcza...

Ale o sofcie nie ma co gadać bo wiadomo że każdy zna najlepszego tunera i inni są do pupy...

Mnie się dobrze jezdzi, a ponieważ jestem nastawiony na dynamiczną jazde to trzymanie go na obrotach mi nie przeszkadza.

Przyśpieszenie VAGiem mi ostatnio wyszło 0-100: 7,7s więc chyba nie najgorzej (i to na kołach 235/40/18).

Niestety na pierwszym i drugim biegu są kłopoty z trakcją ale to w końcu ośka...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od >2000 obr, praca turbinki jest dość skuteczna, sprawna i nie ma się do czego przyczepić. Jest jakiś Twój temat z wykresem? Ile wyszło km/nm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbinke wymieniłem 2 tygodnie temu i jeszcze nie zdążyłem autka shamować.

Wykres napewno pojawi się niebawem w wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_siemianowe_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_28082009_turbo_brd-t39852.0.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...