Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Artukuł z interi

"Kiedy wściekły ojciec zobaczył, że jego nastoletnia córka siedzi w samochodzie ze swoim chłopakiem, wpadł w prawdziwy szał. Wkurzony tata kompletnie zdemolował jej samochód za pomocą małej koparki. Cała scenę nagrywał jego syn Kaylorę

http://ec04.luz1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/wsciekly-ojciec-za-kare-zdemolowal-auto-corki/0005UUQLLGH446LH-V2.mp4

Edytowane przez Cezarrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artukuł z interi

"Kiedy wściekły ojciec zobaczył, że jego nastoletnia córka siedzi w samochodzie ze swoim chłopakiem, wpadł w prawdziwy szał. Wkurzony tata kompletnie zdemolował jej samochód za pomocą małej koparki. Cała scenę nagrywał jego syn Kaylorę

http://ec04.luz1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/wsciekly-ojciec-za-kare-zdemolowal-auto-corki/0005UUQLLGH446LH-V2.mp4

2 posty wyżej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to żona?

https://www.facebook.com/diply/videos/1095579937187034/

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy jakiś policjant zachował kiedyś powagę mówiąc kobiecie: "Masz prawo zachować milczenie"?

Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku:

- Zymbalisten fertig?

- Fertig!

- Puzonen fertig?

- Ja, naturlich.

- Trompette fertig?

- Fertig, fertig!

- Also! Eins, zwei, drei: Boże coś Polskę..

Współczesne kobiety są wystarczająco wykształcone i pewne siebie, żeby pokonać każdego faceta w sporze... wybuchając płaczem.

Zabieram dzisiaj żonę na skoki spadochronowe. Dlatego nie zdziwcie się jeśli zobaczycie nagle zaćmienie słońca.

Moje problemy z bezsennością ustąpiły, od kiedy zacząłem mieć problemy z alkoholem... zasypiam w każdych krzakach

Pani zmarły mąż był dobrym myśliwym? - zapytali goście panią domu, patrząc na wiszące głowy zwierząt w salonie.

- Nie, był słabym weterynarzem..

Mam nadzieję, że w następnym wcieleniu będę kotem. Ponoć dobra karma zawsze wraca.

Dojeżdża Kamaz drogą podporządkowaną na skrzyżowanie. Kierowca rozgląda się. Z lewej Smart, z prawej też nikogo.

W łóżku była istną tygrysicą. Ruda i 200 kilo żywej wagi.

Jak nazwać kogoś, kto pływa mając chorobę morską?

- Żyglarz...

* * *

Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

* * *

Pierwsza zasada płaskiego brzucha ?

Zawsze używaj prezerwatyw!

* * *

Mój sąsiad wezwał policję i poskarżył się, że za głośno słucham Led Zeppelin. Na szczęście aresztowali tego du*ka.

* * *

- Jak nazwać dzień wolny od trawki?

- Nieziela

* * *

Chyba wszyscy wiem kto jest złoczyńcą w nowym filmie o Batmanie. Ten kto obsadził w roli Batmana Bena Afflecka.

* * *

W Rosji uczciwy urzędnik to taki, który jak weźmie kasę, to sprawę załatwi.

* * *

- Co zbudowali koreańscy pszczelarze?

- Zbudowali Seul.

* * *

Mąż - kamienna podpora, twardy mur, niewzruszony obrońca. Do momentu, kiedy termometr pokaże 37,2.

* * *

- Skąd dzwonisz, bo mi się numer nie wyświetla?

- Z domofonu, idiotko!

Katarzyna W. - gwiazda polskiej TV, dostaje raptem 25 lat...omija ją tym samym możliwość występu w "Tańcu z gwiazdami".

Chłopak do kasjerki:

- Poproszę piwo

- A osiemniaście jest?

- Nie mierzyłem.

W pierwszej klasie pani wita nowych uczniów i widzi, że trzech jest identycznych. Pyta się:

- Czy wy jesteście trojaczkami?

- Tak - odpowiadają dzieci.

- A jak się nazywacie?

- Krzysio - mówi piskliwym głosem pierwsze dziecko.

- Zdzisio - mówi piskliwym głosem drugie dziecko.

- Władysław - mówi grubym basem trzecie dziecko.

Pani pyta:

- A dlaczego wy dwaj macie takie cienkie głosy, a ty taki gruby?

- Bo mama miała tylko dwa cycki i ja musiałem pić piwo.

Pamiętnik JEJ

"Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny. Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja wina...dotarłam trochę z opóźnieniem ; ale on nic nie powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne, intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał. Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne."

Pamiętnik JEGO

"Ruch przegroł... ale przynajmniej był seks!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...