Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lampa błyskowa mi odbiła od szyby i takie ciemne(robione podczas jazdy)...to w czerwonym kółku to podkowa (chyba z plastiku)

to nowy znaczek :quattro: kuty na cztery łapy :decayed:

Student medycyny na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki.

Siedzi i myśli. No i wymyślił:

Po pierwsze:

- Jest w 100% naturalne.

Po drugie:

- Jest ciepłe, nie trzeba podgrzewać. I w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci.

Profesor ma zbierać już kartki, a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł.

Po trzecie:

- Ma rewelacyjne opakowanie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na to dzisiaj:

ffe9e3fa38a82f49med.jpg

d0302d39143c4b77med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięte z NK :naughty:

1e726109d4.jpg

dla kolezanki, mojego kolegi...

"Blachara – (łac. Pustakus Blacharensis) osobnik płci żeńskiej, dobierający sobie partnerów do prokreacji przez pryzmat samochodu jakim się poruszają. Przeważnie występuje wśród rodziny usportowionych. Najsławniejszą blacharą jest blondyna.

W skrócie: laska, która chętnie poleci na twoją furę zajomanom sprowadzoną z Niemiec.

"JAK ZOSTAĆ BLACHARĄ" – poradnik

* Niestety, musisz być kobietą.

* A przynajmniej musisz udawać.

* I to tak, aby nikt, absolutnie nikt się nie pokapował.

* Musisz chodzić cały rok w czerwonych szpileczkach, w różowej mini, w takiegoż koloru stringach oraz w obcisłej bluzeczce z dekoltem do pępka.

* Tak, nawet w zimie.

* Koniecznie, ale to koniecznie musisz mieć blond włosy do ramion.

* Jeżeli masz na to ochotę, to możesz maltretować malutką chihuahuę, nosząc ją w swojej różowej torebeczce.

* Jeżeli widzisz faceta z nagą klatą, to musisz się zacząć drzeć jak podczas orgazmu.

* Gdy się ciebie spyta: Co się działo w ostatnim odcinku „Prison Break”? musisz odpowiedzieć Ach, ten, no... ten z tatuażami jest taki SwEeT!

* Jeżeli umiesz obsługiwać Internet, koniecznie załóż sobie różowego bloga.

* Na tymże blogu musisz PiSaĆ pIsMeM pOkEmOnOoF o TyM, jAk Ci SiEm ZłAmAł PaSsNoKiEĆ!

* Twój facet musi mieć włosy na żelu, nosić dresy i jeździć wypasionym BMW.

* Przynajmniej tobie wydaje się, że jest wypasiony, bo ty się nie znasz na samochodach... zwłaszcza na samochodach.

* Absolutnie nie możesz zakochać się w długowłosym brudasie ubranym na czarno.

* Gdy twój facet ogląda mecz, to musisz się go spytać: A te, no... piłkarzyki... no, to oni kryją tych z swojej drużyny czy bramkarzy?

* Jeżeli jakiś koleś pragnie cię wykorzystać seksualnie, musisz się zgodzić. Prawdziwa blachara daje się wykorzystywać co najmniej 3 razy dziennie.

* Trzeba też zaznaczyć, że samiec, który pragnie cię wykorzystać, niekoniecznie musi być człowiekiem albo twoim boyfriendem.

* Nie musisz też pobierać z tego korzyści materialnych.

* W lato musisz wylegiwać się na plaży 25 godzin na dobę i mdleć na widok nagich, umięśnionych klat.

* Możesz się też założyć z innymi koleżankami (oczywiście też blacharami) która w czasie wakacji zrobi więcej lodów, niż Algida.

* Musisz też odwiedzać dyskoteki przynajmniej 10 razy w tygodniu.

* Bądź też otwarta na to, że mężczyźni będą ci proponowac wieczorne wycieczki do lasu-oczywiście korzystaj ile wlezie :D

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Pewnego dnia Jasiu(J) chciał zabłysnąć przed nauczycielką (N) i gdy ta spytała go co musi zrobić człowiek jak dorośnie, Jasiu odpowiedział:

J: Jak Polak dorośnie musi zasadzić drzewo, spłodzić syna i zbudować dom. Jak Niemiec dorośnie to musi zbudować dom, zabić żyda i wypchać wiewiórkę!

N: Jasiu, ale czemu wiewiórkę ?!

J: A Żyda to Ci dziwko nie szkoda ?!

Pani do dzieci w klasie:

- No to teraz wyjmiemy karteczki i piszemy klasówkę.

Na to Jasiu:

- Ja ci dam stara kurfo klasówkę, jak ci przyperdolę to zobaczysz. Pani z płaczem poleciała do dyrektora:

- Panie dyrektorze. Chciałam zrobić klasówkę a Jasio powiedział że mnie pobije

- Taki mały, rudy?

- No, tak

- Oooo! ten to potrafi przyperdolić

Idzie czerwony kapturek przez las, nagle wilk ją w krzaki wciągnął

Dziewczynka chwile pomyślała zdjeła spódniczke majtki i wypieła sie do wilka, a wilk na to : co Ty mi tu sr** będziesz? dawaj koszyk i sperdalaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:38_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaznodzieja wygłasza niedzielne kazanie na temat przebaczenia. Po płomiennej przemowie pyta zgromadzonych:

- Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom?

Połowa wiernych podnosi ręce do góry. Niezadowolony kaznodzieja kontynuuje kazanie. Mija 20 minut i znowu pyta:

- Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom?

Tym razem zgłasza się jakieś 80%. Kaznodzieja jeszcze zawiedziony wraca do kazania. Mija kolejne 30 minut. Kaznodzieja znowu pyta:

- Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom?

Ponieważ wszyscy już myślą o obiedzie, wszyscy podnoszą ręce do góry.

Wszyscy z wyjątkiem staruszki z drugiego rzędu. Kaznodzieja pyta:

- Dlaczego pani nie chce przebaczyć wrogom?

- Nie mam żadnych.

- Jakie to niezwykłe! Ile pani ma lat?

- 93.

- Niech pani wyjdzie na środek i powie wszystkim jak to możliwe, żeby w takim sędziwym wieku nie mieć żadnych wrogów.

Staruszka nieśmiało wychodzi na środek, bierze mikrofon i mówi:

- Przeżyłam wszystkich sk...synów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...