Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej88 dobrze, że kolo nie wykorbił bo byś miał chyba też przechlapane.;/ tak już to jest :disgust: zapraszam do KRK to cie chu.. strzeli jak się po mieście w korkach porusza...;/ ... tym to powinni zabrać papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

:hi:

cóż to się stało, że dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów spot bielski się nie odbył?

byłem tam o 19:05 a tu żywej duszy :shocked:

nawet mnie nie denerwuj :disgust:

Niepotrzebnie pojechałem, byłem o 18:00, czekałem 10 min i pojechałem sprawdzic w drugie miejsce i lipa.

:wallbash: nadaremno się fatygowałem :confused4:

Nie ma co się denerwować :)

Ja miałem być, ale niestety musiałem jechać gdzie indziej i nie dało rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

cóż to się stało, że dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów spot bielski się nie odbył?

byłem tam o 19:05 a tu żywej duszy :shocked:

Ja byłem 18.30 gdzieś :> i też nikogo :) widać że jak Marka nie ma to nikt nie przyjedzie już ;) SIEMIAN WRACAJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zapraszam do KRK to cie chu.. strzeli jak się po mieście w korkach porusza...

Ostatnim razem będąc w Krakowie:

-z Urzędniczej na Wielicką do rowerowego 1h 5min (koło południa)

-powrót z Urzędniczej do domu 1h 10min :polew: (po 21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ale dzisiaj miałem podbramkową sytuację, normalnie serce w gardle do teraz :no: Jadę sobie jak co dzień do roboty przez las jankowicki, dojeżdżam do kolumny 4 aut które się grzecznie ślimaczą pomimo, że nic nie jedzie z naprzeciwka a prosta z kilometr, od razu lewy - różnica prędkości jakieś 30-40km/h, i nagle drugie auto w kolumnie migacz i zjeżdża na lewy pas tuż przede mną praktycznie spychając mnie z drogi :wallbash: Centymetry i zatrzymałbym się na drzewie przy 120, dopiero jak byliśmy praktycznie obok siebie a gość na środku drogi zauważył co się dzieje i nerwowo odbił kierownicą, patrzę do lusterka a on ze 3 kontry prawa lewa prawa i driftuje po całej drodze zbierając przy okazji pobocze, że aż się kurzyło :confused4:

Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że niektórzy to nigdy nie powinni dostać prawa jazdy, jak się jeździ i widzi tych różnych palantów na drodze to aż się nóż w kieszeni otwiera :wallbash:

Miałem identyczną sytuację jakiś czas temu, tylko dodatkowo lało jak cholera.

Normalka u nas... Po kiego KUR grzyba w lusterko patrzeć, nie?! :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 z 2004 roku ?

i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ?

i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

czecho wpadnij na spota, to się coś pomyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ?

i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979

To jest Twoje auto, czy chcesz kupić i w tym celu chcesz sprawdzić? Jeżeli Twoje to w środę mamy spotkania w nałężu przy grillu i zazwyczaj ktoś ma vaga. Jeżeli chcesz kupić to musiałbyś się z kimś dogadać, nie wiem, Proton chyba ma vaga? :mysli: Ewentualnie Siemian który jest w Chorwacji, ale może wróci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Helou

1,9 tdi 130 km

Spoko, diesla mogę sprawdzić, bo na benzynach się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...