Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

cholera fotograf bedzie nastepnym razem a ja chyba nieeeee :confused4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 00:55_________________________________________________Proton, a biednego Xandmara nadal nie poprawiłeś???? Może przez to tak milczy...:))))????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proton, a biednego Xandmara nadal nie poprawiłeś???? Może przez to tak milczy...:))))????

Igor ... nie mam oryginalnej foty, a na tej popisanej już tego nie dam rady poprawić. Mogę oczywiście wkleić inną, ale 1 post nie należy do mnie, więc i tak jej na początek nie wstawię. Poza tym myślę, że fotka jest ciekawie przez martina obrobiona.

jadę dziś na tydzień do polski więc chciałbym podjechać na spota. [tylko parking przy auchan czy sarni stok] sorki trochę się zakręciłem

W następną środę spotkamy się pewnie jeszcze pod Auchan-em. Tak na prawdę zależy to od pogody, zajrzyj w środę do wątku, na pewno będą jakieś ostateczne ustalenia :)

O CH Sarni stok pisałem z tego względu, że idzie zima i pewnie tam się przeniesiemy niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tez mam A4 :) mozna wpasc na spocika ?? gdzie bedzie nastepny spot ??sa jakies kryteria bycia klubowiczem ??

tak.Trza uiścic składke ne wejscie do naszej grupy :polew::decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY!

NA SPOTACH BIELSKA-BIAŁEJ I OKOLIC

W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZINIE 18.00

PARKING DOLNY C.H. SARNI STOK ALEJKA "W"

1_big.jpg

2.jpg3.jpg

4.jpg5.jpg

MILI LUDZIE, CIEKAWE DYSKUSJE

Przeczytajcie dokładnie tą wiadomość, opis Martina znajdujący się tuż pod nią i pomyślcie czy ognik84 miał prawo sie pomylić??? miał bo to masło maślane - jeden spot,a dwa miejsca!! Martin zrób wreszcie z tym porządek! Zmien nazwe Xandmarow,i bo biedaczek chyb jest zakompleksiony i bestuż milczy :kox: .I niech znajdzie sie jedna miejscówka, bo stali bywalcy maja już stały kontakt z inymi, a nowy jest zdany tylko na tą zakręconą strone......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi wrzucacie gdzies fotki swoich audiczek??

Owszem, moje są TUTAJ[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 10:16_________________________________________________

Przeczytajcie dokładnie tą wiadomość, opis Martina znajdujący się tuż pod nią i pomyślcie czy ognik84 miał prawo sie pomylić??? miał bo to masło maślane - jeden spot,a dwa miejsca!! Martin zrób wreszcie z tym porządek! Zmien nazwe Xandmarow,i bo biedaczek chyb jest zakompleksiony i bestuż milczy :kox: .I niech znajdzie sie jedna miejscówka, bo stali bywalcy maja już stały kontakt z inymi, a nowy jest zdany tylko na tą zakręconą strone......

No miał prawo, miał. Przyznaję, zrobiłem z tym trochę zamieszania, ale widząc prognozy pogody uznałem, że czas już na przenosiny 'pod dach', więc wybiegłem z napisem do przodu.

Sprostowałem kilka postów wcześniej więc nie widzę problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od kilku dni borykam się z pewnym problemem przy moim aucie (utrata mocy) i dlatego chciałem zapytać czy pojawiając się na spocie w środę mógłbym liczyć na jakąś pomoć w przeprowadzeniu jakiejś mini diagnostyki. Mogę przywieść ze sobą VAG-a i lapka aby przeprowadzić jakieś logi tylko potrzebował bym pomocy osób które mają jakieś doświdczenie w tych sprawach. A pozatym wreszcie będzie okazja pojawić się na jakimś spocie. W poniedziałek mam zamiar jeszcze wykonać czyszczenie przepływki, może to jest przyczyną

dzięki i pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od kilku dni borykam się z pewnym problemem przy moim aucie (utrata mocy) i dlatego chciałem zapytać czy pojawiając się na spocie w środę mógłbym liczyć na jakąś pomoć w przeprowadzeniu jakiejś mini diagnostyki. Mogę przywieść ze sobą VAG-a i lapka aby przeprowadzić jakieś logi tylko potrzebował bym pomocy osób które mają jakieś doświdczenie w tych sprawach. A pozatym wreszcie będzie okazja pojawić się na jakimś spocie. W poniedziałek mam zamiar jeszcze wykonać czyszczenie przepływki, może to jest przyczyną

dzięki i pozdrawiam

Przemek

nie czysc przepływki...lepiej zrobic logi tak jak masz teraz..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemolk wpadaj śmiało, pomogę przy logach. Wprawdzie masz silniczek 1Z, z którym nie miałem jeszcze do czynienia, ale pewnie damy radę.

Mam vag, ale na wszelki wypadek zabierz swój też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...