Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie panowie parking pod Nową Sferą odpada ponieważ tam nie ma gdzie nawet iść na piwko,wszędzie mało miejsca, Druga sprawa pod Gemini też lipa ponieważ miejsca parkingowe są tak małe,że komar nawet pyrtka nie włoży :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram ostatnią odpowiedz... Wy c**j_e :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiem, że mało u Was byłem ale z przyjemnością oddałem głos :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 16:20_________________________________________________...... i wiecie co...........jeszcze Wam coś powiem.............jeszcze nie widziałem tak zgodnej ekipy w głosowaniu jak Wasza :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tak małą przewage masz tylko przez grzeczność kolegów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tak małą przewage masz tylko przez grzeczność kolegów :decayed:

tak Ci mówili w dzieciństwie? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slszec ze bedzie plany to sobie mogles.

Będzie płatny. Pierwsza godzina gratis, druga 2 zł każda nastepna 3zl.

W całej europie jeśli robi się CH z parkingiem w centrum miasta to stosuje się opłaty i jest to całkowicie logiczne i oczywiste.

Jeśli idąc do supermartketu albo urzedu skarbowego musimy uiscic oplate to dlateczo w CH mamy parkować za darmo?

Potem dochodzi do takich sytuacji jak w starej sferze. Sfera pusta a 3/4 parkingu zajęte bo wszyscy sobie parkują za darmo w centrum i idą załatwiać sprawy.

W żadnym dużym mieście nie ma parkowania w centrum za darmo. Zreszą jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo gdyby tak nie było to nie chciałbym mysleć co by się działo. Dzisiejsze korki to nic... A znalezienie miejsca parkingowego było by tak prawdopodobne jak ustrzelenie 6 w lotka...

Stary parking sfery pozostanie bezpłatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki pod media jest darmowy i tez niedaleko centum wiec tu sie nie wymadrzaj:P i dlaczego stary nie jest platny[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 17:32_________________________________________________i co ze zjadlo mi literki ty pewnie przez jakis program jeszcze piszesz lub tylko dyktujesz i ktos pisze za ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy widziałem taką sytuację na dwupasie Skoczów-Ustroń. Pierwszy raz 4 lata temu w nocy, ktoś w kierunku Skoczowa, ciemno było i nie widziałem kierowcy; drugi przypadek ponad 2 lata temu po południu w stronę Ustronia, za kierownicą jakaś baba, strąbiłem dziwkę, włączyła awaryjne i dalej jechała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, mam wrażenie czy oni się rozjebali na 3-4 tych samych winklach? Zwłaszcza od ok. 2 minuty się powtarza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha zagłosowane ale jak ja patrze Panowie na wyniki :) to my tak szybko do ładu nie dojdziemy

Jakby wszyscy byli zgodni to by ankiety nie było :naughty: Ja dalej chory niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...