Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

hahahahah następny hahahahaha boniu, trza było takiego dorosłego zgrywać? :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 19:36_________________________________________________Pisał nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah następny hahahahaha boniu, trza było takiego dorosłego zgrywać? :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 19:36_________________________________________________Pisał nie na temat.

nie na temat to polowe postow bylo by trzeba wyzucic i kropki walic z gory na dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a niby była taka akcja, że ktoś tam taką czystkę zrobił w tym temacie, że z kilkudziesięciu stron zrobiło się ledwo kilka... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc od godzica

No to do pewnego czasu mnie to bawiło... ale teraz to już nie bardzo.

Siemian jak jesteś taki mądry to patrz :

pkt.

11.Nie jest mile widziane pisanie postów nie na temat, w szczególności w działach technicznych.

Czy jest w regulaminie... napisane że za spam zostanę uciszony ? Pisze wyraźnie

„Nie jest mile widziane „ Spam jak spam ja napisałem jedno zdanie bo mnie to bawiło że wszyscy maja kropki. A dokładnie zadnie brzmiało „ ja się po kropka przyszedłem zgłosić bo u nas na bielsku to teraz popularne eheheheheh „ porostu sobie zrobiłem żart... i od razu dostałem uciszenie ? Za jeden temat OT ? Jak ja przeglądam czasem tematy.... 60% postów jest nie w temacie i nikt z tego nie wyciąga konsekwencji ?? rozumie jak bym dostał ostrzeżenie...

A odnośnie mojego szanowania regulaminu ? Jak ja zostaje uciszony

za coś co jest „Nie mile widziane „ to fajnie się muszę czuć.

Ja to wszystko brałem na żarty …. ale widzę że nie wszyscy mają chociaż trochę poczucia humoru.

Pozdro Godzic.

i jest w tym duzo racji i nikt jeszcze nie odpowiedzial dlaczego akrat za taka glupote dostal taki zakaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadek z postami tam zrobil miron...

dokładnie - i 2,5 godziny mi z tym zeszło

według mnie to te kropki co tam Miron rozdaje to porażka z godzicem to już wogóle poszedł po bandzie :wallbash: i fakt lepiej się stąd nie ruszać

z całym szacunkiem koledzy - nie mam takiej możliwości aby komukolwiek coś dać a tym bardziej anulować.

Nie ukrywam, że jest mi przykro w sprawie Godzica ale najmniejszego wpływu na to nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadek z postami tam zrobil miron...

dokładnie - i 2,5 godziny mi z tym zeszło

według mnie to te kropki co tam Miron rozdaje to porażka z godzicem to już wogóle poszedł po bandzie :wallbash: i fakt lepiej się stąd nie ruszać

z całym szacunkiem koledzy - nie mam takiej możliwości aby komukolwiek coś dać a tym bardziej cofnać.

Nie ukrywam, że jest mi przykro w sprawie Godzica ale najmniejszego wpływu na to nie mam.

ok sorry miron :notworthy: ale tak i tak porazka z kropkami i uciszeniem godzica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...