A4 AVANT S-line

[B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?

Recommended Posts

Witam wszystkich i z góry dziękuje za pomoc.

Chciałbym wyczyścić przepływomierz ale niestety jeszcze nigdy tego nie robiłem i zapobiegawczo wole zapytać o jakieś porady. Musze to zrobić bo troche przymula mi autko i prawdopodobnie jest to przepływka. Jest jakies ryzyko że go zniszcze czy coś w tym stylu?

Może ktoś już to robił w AVF-ie i napisze kilka zdań?

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.. :hi:

Share on other sites

Troche czytałem ale nie ma nic napisane typowo o AVF, ktoś mi powiedział żeby nie ruszać i dlatego mam mieszane uczucia, a na tą chwile nie mam funduszu żeby zrobic komputer i ewentualnie wymienić przepływke.

Jedyne co moge zrobić to kupić w carsie przepływke, wpiąć zobaczyć różnice i jak nie będzie żadnej to go na drugi dzień oddam :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 15:27_________________________________________________hehe, na tą chwile to musiałbym pożyczyć hajs kupić i jak by był lepszy to bym i tak go musiał oddac bo pustak i wtedy by była tragedia :wallbash:

Wtedy bym ostro zacisnął pas i i tak bym go zostawił :evil:

Share on other sites

a czym sie rozni przeplywka z avf od innej z 1.9tdi ? :decayed:

Share on other sites

Wymontowałem kiedyś przepływke, okazało sie że jest jak nóweczka w środku a dlatego że jest to bardzo delikatne urządzenie nie polecam ingerencji mechanicznej, ewentualnie mgiełka sprajem i sprężonym powietrzem z rozsądnej odległości

2ueto93.jpg  <br />\\\\"Panie władzo ma Pan racje niestety zdarzyło mi sie przekroczyć prędkość, zdaje sobie sprawe  że było to bardzo nieodpowiedzialne,że naraziłem innych uczestników ruchu na niebzepieczeństwo, ale... jechałem szybko ... gdyż.... luuubie  z******ć\\\\"

Share on other sites

Przede wszystkim uważaj na druty oporowe,jak je uszkodzisz to będziesz musiał je wymienić a nie zawsze sie da i trzeba będzie kupić drugą.

Na jakiej zasadzie oddasz przepływkę w inter cars-ie???????

160km/338nm by ciahciah :JC_fan: :JC_fan:

Share on other sites

Właśnie pisze po to żeby się czegoś dowiedzieć bo gdybym wiedział czym się różni czy też nie różni i jak czyścić to bym pewnie nie pisał.

Gadałem ze znajomym mechanikiem i mi ją wyczyści to nie będe lepiej sam dłubał żeby się na koszta niepotrzebne nie władować.

A z intercarsem mam ten plus że mam siostre w centrali w Czosnowie :naughty:

Dziękuje za odpowiedzi, jakby nie było raz wiecej raz mniej ale zawsze się coś człowiek dowie.. pozdrawiam :hi:

Share on other sites

jestes z wawy podjedz na spota,popros o zvagowanie auta ew podmien z kims dla spr

Share on other sites

Prosta sprawa, nie musisz mechanika meczyc.

1) wyjmujesz przeplywke

2) usuwasz rozne syfy sprezonym powietrzem

3) czyscisz dowolnym kontakt sprayem do stykow

4) odstawiasz na dluzsza chwile, aby DOKLADNIE wyschla

5) montujesz i jezdzisz

Share on other sites

Z chęcią bym podjechał tylko między 18-21 jestem w pracy :kwasny:

Prosta sprawa, nie musisz mechanika meczyc.

1) wyjmujesz przeplywke

2) usuwasz rozne syfy sprezonym powietrzem

3) czyscisz dowolnym kontakt sprayem do stykow

4) odstawiasz na dluzsza chwile, aby DOKLADNIE wyschla

5) montujesz i jezdzisz

Przekonałeś mnie, zrobie to sam i jak wszytsko będzie dobrze to chociaż satysfakcja wieksza będzie..

Pozdr

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.