Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chip po wizycie u "WITKA"


ohkyomoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie wróciłem ze strojenia w Warszawie mojej A4. Na wstępie składam serdeczne podziękowania dla Witka. Człowiek wie co robi i naprawdę zna się na tej robocie.

Pacjent to B5 z następującymi gratami:

- silnik ASZ zamontowany kiedyś w Audi A3

- turbina BRD

- FMIC

- zaślepiony EGR

- 6 biegowa skrzynia

- chłodnica oleju od AWX-a

W zasadzie kopia dokładnie taka sama jaką przedstawiał kiedyś jaro4444 na tym forum.

64484881.th.jpg

Jak się jeździ? Dla mnie bajka. Autko płynnie się zbiera, słucha kierowcy na każdym biegu. Jak potrzeba to i pokaże pazurki :evil: Spalanie przejazd do Warszawy tam strojenie i powrót 6,2 litra. Autostrada prędkość rzędu 140 -160 Wreszcie jazda to przyjemność. Polecam wszystkim takie zabiegi. Naprawdę warto zrobić trochę więcej kilometrów i oddać swój pojazd człowiekowi, który to dobrze ogarnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakiś numer BAT dostaniesz teraz .... gratuluje Rafał .... sprawdzi się na spocie jak idzie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie obserwuję wysyp dual SMIC, taki jak zrobiłem i SWAP-ów silników 2.0 TDI 16V z BLB na BKD :decayed: Grunt, że komuś się to przydaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Czy Witek też mógłby zająć moim a4 1.8t.. podasz jakiś kontakt?

Telefon kontaktowy masz na górze wykresu.Jesteś z W-wy więc albo próbuj sie dodzwonić albo najlepiej pojedz i osobiście pogadaj z Witkiem.Mi się udało zapisać na chipa,mimo że generalnie takiego motorku nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły wykres,furka musi fajne latać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...