Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Też tak myślę że reklama RS4 jest mega :D

ładne, łedne i jeszcze raz ładne.

Daleko do siebie nie mamy to może kiedyś zrobimy 1/4? :naughty:

Można, nie ma problemu, ale raczej w następnych mscach, teraz mam sezon w mojej branży :kox:

P.S. jeden problem że w następnych mscach nie wiem czy dalej utrzymam również te 300 KM :polew::)

Pozdrawiam

Opublikowano

Też tak myślę że reklama RS4 jest mega :D

ładne, łedne i jeszcze raz ładne.

Daleko do siebie nie mamy to może kiedyś zrobimy 1/4? :naughty:

Można, nie ma problemu, ale raczej w następnych mscach, teraz mam sezon w mojej branży :kox:

P.S. jeden problem że w następnych mscach nie wiem czy dalej utrzymam również te 300 KM :polew::)

Pozdrawiam

To jak nie utrzymasz tych 300KM tylko bardziej poluźnisz gorset to kolega z S4 C4 nie ma się co stawiać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak to mówią, takie życie :kox: :>

P.S. dla mnie liczy się bardziej fun :)

Pozdrawiam

Opublikowano

jak to mówią, takie życie :kox: :>

Chyba że weźmiesz ze sobą dodatkowe 4 osoby...zawsze można urozmaicić pojedynek :kox:

Opublikowano
  • Autor

ponoć każde 50kg to 0,2 sek :>

Opublikowano

ponoć każde 50kg to 0,2 sek :>

O proszę tego nie wiedziałem, to dołożysz jeszcze bagaże :D

Tu mamy porównanie dwóch esek :)

http://www.audiklub.org/dane/s4/c4/s4_4.2.html vs http://www.audiklub.org/dane/s4/b5/s4.html

Ale czy są one do końca dokładne to nie wiem :mysli:

Opublikowano

moja jest w sedanie i ma fabrycznie 5,8 do setki

s4 b5 ma 5,9 fabryczną ale przy mocy 265 ps.

nie ma co gadać o czasach bo i tak chodzi o zabawę i sprawdzenie :wink4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 01:41_________________________________________________tu masz wizualne porównanie:

Opublikowano

Wyżej były wymienione porównania sedanów w S4, tylko na obrazku był pokazany avant S4.

Na filmiku widać że równo idą :>

Opublikowano

No RS4 wymiata reklama :polew:

wprawdzie to nie s4 i rs4 ale też bardzo fajna :decayed:

Audi R8 in Maranello

Co do czarnych OZ masz jakieś foty może? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jak Wam się wydaje koledzy, lepiej by było przemalować fele w przyszłym sezonie na matowy czarny (porównanie moich i matowych):

http://www.106owners.co.uk/forums/showthread.php?p=963349

czy połysk

http://cgi.ebay.de/OZ-Superleggera-18Zoll-Alufelgen-HondaS2000-Rx8-Rx7_W0QQitemZ300406161056QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item45f19a3ea0

grafit:

http://www.err0neous.org/mbz/oz_superleggera_1000.jpg

czy może zostawić Race Silver? :naughty:

Opublikowano

do Nogaro blue zdecydowanie zostawic Race silver :)

Opublikowano

Jak Wam się wydaje koledzy, lepiej by było przemalować fele w przyszłym sezonie na matowy czarny (porównanie moich i matowych):

http://www.106owners.co.uk/forums/showthread.php?p=963349

czy połysk

http://cgi.ebay.de/OZ-Superleggera-18Zoll-Alufelgen-HondaS2000-Rx8-Rx7_W0QQitemZ300406161056QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item45f19a3ea0

grafit:

http://www.err0neous.org/mbz/oz_superleggera_1000.jpg

czy może zostawić Race Silver? :naughty:

Poproś kogoś o jakieś VT :wink4: Jak dla mnie czarny zmniejszy felgi pewnie ale może być ciekawie. Jak dla mnie albo jakiś grafit albo zostawić tak jak jest :gwizdanie:
Opublikowano

grafit mat :banan2:

Opublikowano

czarny odpada, pomniejsza felgę, dla mnie grafit :good:

Opublikowano

oj widzę Lucek, że musisz coś ciągle grzebac... ciekawe czy tutaj będzie tyle samo różnych "STAG-ów" i "SETUP-ów" co w Ibizie ;)

jak to mówi Bochynek.. " Powodzenia w modach i zapraszam do mnie" ;)

Opublikowano
  • Autor

chyba jednak będzie trochę STAGów :polew:

Chłopaki, zerknijcie do pierwszego postu na dole ;)

Opublikowano

Graty super ;d kupuj drugą k04 i jazda ;d

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

mała poprawka w pierwszym poście :>[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:01_________________________________________________mała aktualizacja w pierwszym poście (18.08.2010), postaram się wkleić filmik wydechu bez środkowego, teraz brzmi jak należy ;)

Opublikowano

Nowy wydech chodzi zayebiście :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.