Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, oto pare fotek mojego nowego nabytku, wiecej fotek za tydzien.

a41.jpg

a42.jpg

a43.jpg

17042007482.jpg

17042007487.jpg

17042007480.jpg

Opublikowano

Z zewnątrz śliczna -wewnątrz też, tylko chyba kierownicę masz nie z tej strony :razz:

Opublikowano

No bardzo ładna i silniczek git :) Tylko ta kiera hehe

Opublikowano

Autko ładne a kiera też jest OK :wink: Co by było gdyby była z tyłu... :mrgreen:

Opublikowano

a moze to odbicie lustrzane i kiera jest po lewej :razz:

Opublikowano

sliczne swiatla, wnetrze i fele :mrgreen: no i nie zapominajmy o silniku i napedzie - bajka!

Opublikowano

Cudo , kolor cudo , wnętrze cudo , poprostu igła

Opublikowano

fiu, fiu, fiu ale fura :mrgreen:

oczywiscie widziałem fotki wcześniej..teraz tylko czekam na jazdę braciszku :twisted:

chłopaki ze spotów warszawskich, zobaczycie furę na żywo :!:

Opublikowano

naprawde piękna :cool:

a moze to odbicie lustrzane i kiera jest po lewej

raczej nie bardzo , przeciez napis na chince/zapachu jest prawidłowo :mrgreen:

Opublikowano

NO NO ŁADNA FURKA :mrgreen: KOLOR , WNETRZE :razz: FELGI TEZ DAJA RADE :cool:

Opublikowano

super...szczegolnie mi sie podobaja fotele

Opublikowano
  • Autor

wiecej fotak , bardziej dokładny opis oraz wrazenia z jazdy pierwszym quattro za tydzien.

Opublikowano

No piekna A4, ja tez sobie pojezdze z kierownica z prawej strony, jutro brat przyjezdza z Londynu, ale Vectra jakas SRI (Vaxuall) :mrgreen:

Opublikowano

ładna ....

Opublikowano

hmmm... nie dodam nic od siebie.SUPER FURA!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Autko super! Wszystko fajnie tylko ta kierownica!

Opublikowano
  • Autor

20062006168.jpg

20062006169.jpg

20062006170.jpg

20062006171.jpg

20062006173.jpg

20062006175.jpg

20062006176.jpg

20062006177.jpg

20062006178.jpg

nareszcie odebralem moje cudo!! pierwsze co zrobilem to pozbylem sie zbednego oznakowania, tzn A4 2.8, zostawilem OOOO i quattro , narazie:) nie jestem zwolennikiem tjuningu wiec moje A4 pozostanie tak piekne jak go wyprodukowano, jedyne co mam zamiar zmienic to swiatla na xenony . zrobilem dzis 227 mil (ok 360km) z czego 100 km po miescie 120 na autostradzie a reszte po jedno i dwu pasmowkach, bylem w lekkim szoku jak na stacji weszlo mi tylko 38 litrow!!!!!!!!!!!!! troszke powyzej 10l/100 km w 2.8 q automat to mysle ze niekiepski wynik ( komputer pokazywal srednia 32 mpg jesli wam cos to mowi), spodziewam sie ze ten wynik napewno sie zmieni jak bede wiecej jezdzil po miescie. musze powiedzic ze a4 prowadzi sie wspaniale , nawet przy 180km/h ten samochod po prostu chce jechac szybciej i szybciej. tiptronic jest super , zmiana biegow przyciskami w kierownicy to cos wspanialego. musze powiedziec ze brak mi w nim tempomatu i podlokietnika , pozatym fura jest PSZE!!!!!!!. pelne walory quattro napewno docenie zima w polsce , goraco polecam to kombinacje silnikowo napedowa, pozdrawiam

Opublikowano

Zmienisz kieralke i bedzie suppper!!

Opublikowano

fiu, fiu...fotki już widziałem :mrgreen: :twisted:

wrażenia też znam, czekam na wyjazd do Lądka i jazdy próbne brum, brum :mrgreen: :!:

Zmienisz kieralke i bedzie suppper!!

he he obawiam się, że nie ma takiej opcji :razz:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.