Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!


Pelex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Już ponad miesiąc jestem z wami więc chyba czas pokazać czym się poruszam również od niedawna, narazie tylko zdjęcia z zewnątrz bo wsumie środek to seria totalna z dodatkiem pseudo drewna.

Maj2007001.jpg Maj2007010.jpg

Kwiecie_2007001.jpg Kwiecie_2007126.jpg[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny kolor.. Pomaluj dokladki i zmien kierunki w blotnikach i bedzie jak ta lala.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna. wiadomo avant :wink: felunie tez spox tylko zrob cos z tym grillem a i taki maly tipp. nie myj (lub dawaj myc :rotfl: ) auta zwykla gabka, bo lapie sie w niej kurz i drobne kamyczki i moga one rysowac lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo! nie spodziewałem się tak miłych odpowiedzi. a co do dokładek o których pisze kolega YKK to chodzi o te pod zderzakiem tak? a i gdzie można kupić białe migacze bo na allegro same jakieś diodowe są? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biale migacze na allegro tez sa. a jak nie to w dobrych sklepach motoryzacyjnych. a o dodatki to wlasnie te poz zdrzakami chodzi. ale jak bedziesz to robil to by sie tez przydalo progi pomalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex fajna furka,ale ja bym pozostal jednak przy grilu ze znaczkiem :wink: migacze są na allegro dobrze poszukaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajazłem kilka modeli tych migaczy ale jakie bedą lepsze-całe przezroczyste z diodami w środku czy może da się sam klosz wymienić na biały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny kolorek, dobry w utrzymaniu /nie widac kurzu.

rowniez zastanawialem sie nad tym kolorem lub srebrnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka maszynka i silniczek najlepszy jaki może być :grin: Wiem co mówię :grin:

znajazłem kilka modeli tych migaczy ale jakie bedą lepsze-całe przezroczyste z diodami w środku czy może da się sam klosz wymienić na biały?

Musisz wymienić całe, bo samego "klosza" nie wymienisz, ale to nie jest droga sprawa, ja kupiłem takie za 7,50 sztuka, chyba... Na allegro oczywiście. Jak coś to mogę wysłać namiar na kolesia od którego kupiłem, pisz na PW. Niżej masz link do mojego autka to sobie zobaczysz jak te kieruneczki wyglądają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...