Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakbym sam sobie takie kable zarobil, to jaka średnica najlepsza?? 25mm2 podejdzie??

kiedys probowalem na dwa kable antenowe i nie poszlo-wiec nie wiem :wink4:
Opublikowano

a jakbym sam sobie takie kable zarobil, to jaka średnica najlepsza?? 25mm2 podejdzie??

kiedys probowalem na dwa kable antenowe i nie poszlo-wiec nie wiem :wink4:

Ja napier*alam na dwie anteny od CB.

Opublikowano

no to poiwem ci grub przekrojmaja te twoje anteny pewnie je masz na magnesach

Opublikowano

no to poiwem ci grub przekrojmaja te twoje anteny pewnie je masz na magnesach

ale za to jak zbierają :good:

Opublikowano

no to poiwem ci grub przekrojmaja te twoje anteny pewnie je masz na magnesach

Nie musisz mi mówić. Wiem, że mają gruby.

W stalowym oplocie przewodów prysznicowych..

Opublikowano

Kolego jak chcesz zrobić przewody do odpalenie to użyj jak najgrubszego przewodu jaki sie da. Diesel potrzebuje gigantycznego prądu rozruchowego zważajac na to, że stał troche moze być cięzko. Musisz starannie wymyślić jakieś łaczenia bo tam kable najbardziej sie grzeja i można sie łatwo poparzyć.

Najłatwiej bedzie pożyczyć od sąsiada prostownik podpiąć i poczekac kilka godzinek i efekt murowany.

Dobrze by było jakby sasiad miał jeszcze miernik. Nastawiasz na prąd stały i mierzysz czy na zgaszonym silniku masz 12V a po uruchomieniu silnika masz na klamach aku 14,4V ( wyłacz wszystkie odbiorniki pradu jak klima ogrzewanie szyb, radio)

Może masz pobór prądu na wyłaczonym silniku i tak prąd żre.

Albo poprostu sprzedawca zamienił sie z jakimś kumplem przed sprzedaża z dobrego aku na szrot.

Opublikowano

a jak odpalisz to ile masz ładowanie może szczotki w alternatorze albo regulator

Opublikowano
  • Autor

Panowie, aku sie ładuje. Niestety miernik mi padł i nie sprawdziłem ani ładowania ani czy coś mi prąd żre. Ale jestem dobrej myśli bo kilka razy w innych autach miałem zwarcie w celach i aku do wyrzucenia a teraz "odpukać" zimne aku jest.

Opublikowano

Jakiś nieudany ten aku od s-line :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, wogóle znacie firme ALPIN???? jakies wskazówki czym oni sie zajmują?? :evil:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________nie mylić z audio...

Opublikowano

Czyżby jakieś urządzenie pod maską? :>

Opublikowano

Panowie, wogóle znacie firme ALPIN???? jakies wskazówki czym oni sie zajmują??

Lubię ten wątek, bo jest kompletnie bez sensu..

Firmę ALPIN znam, nie jedną.. Jakieś kilka tysięcy firm o tej nazwie.. :evil: Może byś napisał coś więcej..

Kupiłeś sobie buty do wspinaczki? Jakąś konstrukcje stalową ? Albo zapisałeś się do katolickiego klubu sportowego www.klubalpin.pl ? :cool1:

Opublikowano

Lubię ten wątek, bo jest kompletnie bez sensu..

Ja też :polew:

Opublikowano

juz chyba wiem skąd sie wzięło 140KM pod twoja maska...może to być właśnie power box firmy alpin...

pozdro Damian

Opublikowano

juz chyba wiem skąd sie wzięło 140KM pod twoja maska...może to być właśnie power box firmy alpin...

pozdro Damian

Nie sądze.. :no:

Przypuszczam jednak, że to ten katolicki klub sportowy.. :kox

_________________________________________________

Żeby nie było, że robie Off Topic.. :kox: - naładowałeś ten akumulator ? :mysli: Wszystko w normie ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w sobote bylo kolo 16V a teraz jak wrocilem z roboty juz 12V .. jutro sprawdze czy ma wody aku bo jescze tego nie zrobiłem

Opublikowano
w sobote bylo kolo 16V

:naughty: coś sporo

Opublikowano
w sobote bylo kolo 16V

:naughty: coś sporo

Proponuję wizytę u elektryka. Jeżeli miałeś na aku 16V to ... trudno coś wywróżyć :)

To jest raczej niemożliwe

No chyba, że masz aku 24V :gwizdanie: ale wtedy to 16V jest zdecydowanie za mało

Opublikowano

może w sline b5 tak jest :naughty::polew:

jedź z tym do mechanika i zobacz w końcu czemu wszyscy się śmieją z Twojego Sline w b5 :gwizdanie:

Opublikowano

panowie powiedzcie w koncu koledze że nie było S-line w B5 to tak samo jak na alegro sprzedają oryginalne S4 TDI :kox::polew: :polew:

Spróbój zamienić akumulator bo troszke nie możliwe żeby było 16v i podjedź do elektryka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.