Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon z dużym wyświetlaczem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanko jak w temacie. Poszukuję jakiegoś niedrogiego (najlepiej używanego max.600 zł - 700zł ) telefonu z dużym wyświetlaczem. Ma posiadać Wi-fi. Jego zadanie oprócz podstawowych to przeglądanie stron internetowych i żeby dobrze łapał Wifi. Co polecacie ?

P.S. Myślałem o OS Windows CE. Coś z ASUSa może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5800 XM - ekran 3 cale, WiFi, dotykowy. Nowy można chyba już kupić za 900-950 zeta.

Ale to Symbian oczywiście - zależy, co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję coś ze stajni HTC - można kupić w dobrej cenie i naprawdę bardzo dobry sprzęt :good: Sam użytkowałem i sprzedałem kilka sztuk i nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś tak kolego w kilku żołnierskich słowach opisał tego HTC ? Jak bateria ? Czy ma często zwiechy ? No i plusy i minusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problemo - ale to też zależy od modelu. Ja miałem HTC Touch, Touch Dual oraz HD i z żadnym z nich nie miałem problemu. Jedyny minus obu pierwszych modeli to bateria, która słabo trzymała. Jak używałem ich jako notatnik, telefon, kalendarz, przeglądarkę internetową, itp, to niestety ładowanie 1x dziennie. Nigdy mi się żaden nie zawiesił.

Dodatkowy minus, to dość wolna praca, ale za tą cenę to nawet dają radę jako małe kombajny.

Touch HD to całkiem inna bajka - to jest sprzęt godny polecenia - ale cena 2-3x to co masz zamiar przeznaczyć.

Możesz też rozpatrzyć iphone'a 2G, ale to już właściwie stara konstrukcja.

Z asus'a niestety nie znam sprzętu, chociaż teść używa już sporo czasu jakiegoś i sobie chwali (ale jednak w przewadze zawsze u niego iphone 3g :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nokię E71. Ma wszystko czego dusza pragnie

WiFi

GPS

możliwość podpięcia drukarki przez BT

narzędzia biurowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nokię E71. Ma wszystko czego dusza pragnie

WiFi

GPS

możliwość podpięcia drukarki przez BT

narzędzia biurowe

Tylko ten wyświetlacz nieco maławy jak do przeglądania neta - 2,36", ale ogólnie ja również muszę przyznać, że dobry. Miałem, używałem i nie narzekałem - jako narzędzie biurowe całkiem przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Nokie N82 brał, stosunkowo niedroga, ma wifi gps :) Ja mam juz z rok czasu i ani razu mie nie zawiodła. Wifi działa swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone 2G - wszystko, duży wyświetlacz, wifi, brak GPS. Ogromna ilość oprogramowania, łatwy w użytkowaniu, posiadam od 1,5 roku i jestem zadowolony. Mój brat i ojciec też mają tę wersję. Dlatego też polecam :)

iPhone 3G i 3GS - to samo + GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone. łatwy w użytkowaniu

zadzwonic z tego po pijaku po taxi graniczy z cudem. :thumbdown:

Zgadzam sie z kolega powyzej :polew:

Posiadam iPhone 3G i sobie chwale. TomTom i Navigon dobrze na nim smigaja

Mialem rowniez HTC Hero i przyznam ze jestem pod wrazeniem :good: Jezeli ktos ma za duzo wolnego czasu i lubi takie zabawki to goraco polecam. Z Hero na pewno po pijaku nie zadzwonisz :polew:

Co do SonyEricsson X1 to dla mnie kibel :thumbdown: za wolny i niezbyt poreczny.

Wszystko zalezy od tego co lubisz i ile chcesz przeznaczyc na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone 2G - wszystko, duży wyświetlacz, wifi, brak GPS. Ogromna ilość oprogramowania, łatwy w użytkowaniu, posiadam od 1,5 roku i jestem zadowolony. Mój brat i ojciec też mają tę wersję. Dlatego też polecam :)

iPhone 3G i 3GS - to samo + GPS.

Polecam. Z nowym oprogramowaniem ma wszystko czego potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje widzieć tego e71 w akcji i przyznam że całkiem funkcjonalny. A czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tańszej wersji e63 ? Pomijając fakt że nie ma gps i że gorzej wykonana (materiały, aparat) to czy takie rzeczy jak szybkość, ilość wykrywanych sieci przez wifi itp. jest na tym poziomie co e71 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...