Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiacy pedał sprzęgła


Bart50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła, tzn. w momencie wciśnięcia pedału w podłogę, mechanizm wydaje dziwny skrzypiący dzwięk, jakby jakaś sprężyna lub guma.. nie wiem. To samo się dzieje gdy go zwolnię. Rozebrałem tapicerkę pod nogami kierowcy ale nie mogę tego zlokalizować.Może macie jakieś pomysły?proszę o pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się, mam to samo tyle, ze pedal wydaje skrzypiący dźwięk gdy go odpuszczam. Również się tam dostałem, popsikałem WD-40 gdzie tylko mogłem i nie dało to rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również to mam ale tylko przy wciskaniu. Zbytnio się tym nie przejąłem ale jest to trochę drażniące. Mam nadzieję, że to nie sygnał o jakiejś nadchodzącej usterce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad ja to znam.. u mnie w obie strony skrzypi, czasami skrzypi ciszej po jakims okresie glosniej, by później ucichnąć prawie całkiem i tak w kółko! Wd-40 tez probowalem, ale efektu zadnego nie bylo. Chyba pozostaje sie przyzwyczaic ;). Gorszy problem mam z bagażnikiem. Pewnego dnia przestał sie otwierać i narazie nie wiem jak to naprawić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też skrzypiało sprzęgło. Popsikałem wazeliną techniczną po siłowniku.

Trzeba tylko odsunąć gumową osłonę siłownika i psiknąć do cylindra (do środka). Pomogło a mechanior rozłożył ręce, mówił coś o rozebraniu tego ustrojstwa itd. już do niego nie pojadę.

Nie poddawajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...