Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] żabka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doloz jeszcze chrom na metry i bedzie :kox::good::)

Opublikowano

Doloz jeszcze chrom na metry i bedzie :kox::good::)

:polew: :polew: :polew:

Z poczciwego ropniaka 1.9 TDI Topor wyrzeźbił S4 :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Doloz jeszcze chrom na metry i bedzie :kox::good::)

:polew: :polew: :polew:

Z poczciwego ropniaka 1.9 TDI Topor wyrzeźbił S4 :naughty::kox::polew:

prawie prawie... haha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jerzyk a coś Ty sie tak przydupcył do tego chromu na mety, daj chłopakom spokój, przecież to jest madafakakox

Kozak S4 :przebiegly:

Opublikowano

mA4ciek Tobie by tez chrom na metry pasowal :wink4:

Widziales polaczenie tego koloru z chromem..? Malyna :kox:

Opublikowano

mA4ciek Tobie by tez chrom na metry pasowal :wink4:

Widziales polaczenie tego koloru z chromem..? Malyna :kox:

Ja wiem ja wiem... bo to ykku handluje tym "chromem na metry" na allegro :polew: A sam udaje, że tego nie lubi :polew: To cwaniaczek... :naughty:

Ładna żabcia :good: drobne zmiany by ją odmłodziły :wink4:

Opublikowano

Jedyny kolor, który mnie się nie podoba na A4 :decayed:

czemu kłamiesz. mój przecież też Ci sie nie podoba :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolorek fajny i widać że autko nie zakatowane ale posłuchaj rad znaczki wywal

Opublikowano

Proszę się nie śmiać z kolegi.Są ludzie,ludziska,klamki,parapety i kobiety.Każdy ma swój gust.Niech chłopak ma na aucie co chce :gwizdanie:

Opublikowano

Jedyny kolor, który mnie się nie podoba na A4 :decayed:

czemu kłamiesz. mój przecież też Ci sie nie podoba :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Twój mi się nie podoba bo Ty nim jeździsz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Twój mi się nie podoba bo Ty nim jeździsz :polew: :polew: :polew:

ty łajzo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam kolegów.mam takie same autko tylko bez S-ki :polew: jakie proponujecie zmiany?? alusy mam w planach na wiosnę lampy tył podłokietnik aluminiowe obwódki zegarów przyciemnienie szyb.nie wiem co do chromowanych listw ale wydaje mi się ze do bardziej pasują do ciemnych kolorów.pozdrawiam pl

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

troszkę sie nauczyłem na spotach kuj-pom :>

Opublikowano

Yep, kolega został sprowadzony na dobrą drogę :naughty:

Wrzuć foty na nowych butach :cool1:

Opublikowano

troche daleko od auta to przednie koło :wink4: ale wzór felgi OK :good:

Opublikowano

No i teraz jest gitara :decayed:

Jak zrobisz dalesze mody to juz furka bedzie :kox:

Opublikowano

No! Męska decyzja :kox:

Opublikowano

taki sam krokodyl jak mój ;-) tyle, że zima zrobiłem małego moda, tzn. zrobiłem dodatkowy wlot zimnego powietrza w zderzaku zaraz pod lewą lampą. Co prawda powietrze nie dociera do układu dolotowego, ale jest :polew:. Przy okazji chciałem zrobić coś ala skrzela ale mi nie wyszło i mam po prostu delikatnie przegięta maskę która odstaje do góry przy błotnikach.

Oczywiście to żart i niestety ale będę musiał odwiedzić blacharza i to wszystko naprawić.

Krokodyl git :good: a kolor jest zaje%$# nikt takiego nie ma

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

tchorzo wzruszyła mnie twoja historia :polew:

kolorek faktycznie za***isty :good:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:12_________________________________________________gleba gotowa :kox:

Opublikowano

już na fotach gleba wygląda jak ta lala :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.