Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] ... Made by Dr. Rogal... 160KM & 370Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24.09 odwiedziłem Mistrza Rogala swoją padlinką :)

Przejechalem ~100Km w jedną strone, ale to nic w porownaniu z innymi klubowiczami którzy odwiedzają Mineralną (i robią duzo wiecej km)...

czy było warto??

-głupie pytanie.. :kox: calą droge powrotną jechalem z bananem na twarzy :decayed: Nie balem sie stawac na swiatlach min. z S320CDI z ktora szedlem leb w leb.. o Touaregu 2,5TDI nie wspomne bo został wciagniety z palcem w pupce :naughty: :naughty:

Auto nabrało wigoru, na kazdym biegu przyspiesza duzo lepiej niz przed chipsem. :good:

Elastycznosc znacznie sie poprawila :good:

Ciągnie pięknie, równo do samego końca :good:

Udało sie stworzyc program dzieki ktoremu autko nie kopci jak smok i wgl silnik bardzo po dupce nie dostaje.

Żadnych giftów w serii nie było co mnie a także Witka troche zdziwiło.. ale w zamian wstepna diagnoza wykazala ze silniczek zupelnie zdrowy - co mnie chyba najbardziej ucieszyło :) :)

Finalnie wyszło 160KM & 370Nm.

Ponizej wykres:

a4awxskovroon1o2pl.th.jpg

20090924715.jpg

Opublikowano

Cos ostatnio slabe te serie w AWXach :mysli:

Opublikowano

Słabe czy nie ważne że silnik zdrowy i można się cieszyć ze 160 kuców i wciągać jakieś Touarki.

Ja tylko jak kupie nowy nabytek i zweryfikuje stan to wale do mistrza rogala.

Opublikowano

Fajne kreski :)

Ta czarny nalot sadzy, to Twój, świeży?? Czy moze jeszcze po mojej e46 zadymienie zostało?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fajne kreski :)

Ta czarny nalot sadzy, to Twój, świeży?? Czy moze jeszcze po mojej e46 zadymienie zostało?? :decayed:

Jak przyjechalem to nalot juz byl :wink4: moja A4 troszke napewno go powiekszyla..

Słabe czy nie ważne że silnik zdrowy i można się cieszyć ze 160 kuców i wciągać jakieś Touarki.

dokładnie :wink4: :wink4:
Opublikowano

Cos ostatnio slabe te serie w AWXach :mysli:

Chyba zapomniales ze AWX ma 280 niutona w serii.

Opublikowano

Witam.Wszysto ok ale tuarega 2.5 TDI to ja jeszcze nie widziałem :cool1:

Opublikowano

Witam.Wszysto ok ale tuarega 2.5 TDI to ja jeszcze nie widziałem :cool1:

2.5 TDI R5179PS :cool1:

ładny przyrost w stosunku do serii :good:

Opublikowano

Witam.Wszysto ok ale tuarega 2.5 TDI to ja jeszcze nie widziałem :cool1:

2.5 TDI R5179PS :cool1:

ładny przyrost w stosunku do serii :good:

Dokładnie, nawet mi chodziło po głowie jak upchnąć taką R5 w B5 (mogłem okazyjnie wyrwać za 4 tysie komplet z kompem itd, po 35 tys. przebiegu)

Opublikowano

daj wiadomosc na prive ile pan dr.skasowal, tez sie zastanawiam tylkomusze sie psychicznieprzygotowac

Opublikowano
  • Autor

Witam.Wszysto ok ale tuarega 2.5 TDI to ja jeszcze nie widziałem :cool1:

Widocznie słabo sie rozglądasz na drodze :wink4:

dokładnie to jest 2.5 TDI 174KM

Opublikowano

Z tą 320 CDi to lekko chyba przesadziłeś, ja miałem B7 166 KM i 375 Nm i C 270 CDi lekko mi odchodziło.

Opublikowano

Cos ostatnio slabe te serie w AWXach :mysli:

Inna hamownia to i wyniki bardziej realne :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Acceleration times at the track confirmed our seat-of-the-pants impressions, with the oil-burning Benz hitting 60 mph in 7.3 seconds and running through the quarter-mile in just 15.5 ticks of the stopwatch.

To dotyczy E klasy, C jest jeszcze szybsza

Opublikowano
  • Autor

Acceleration times at the track confirmed our seat-of-the-pants impressions, with the oil-burning Benz hitting 60 mph in 7.3 seconds and running through the quarter-mile in just 15.5 ticks of the stopwatch.

To dotyczy E klasy, C jest jeszcze szybsza

Vario naspisane jest wyrazenie ze S320CDI (W220) ona ma cos ok 8,5 do paki..
Opublikowano

Skovroon verry sorry, starość nie radość, gdzieś mi ta Ska uciekła z monitora.

Opublikowano
  • Autor

Skovroon verry sorry, starość nie radość, gdzieś mi ta Ska uciekła z monitora.

:wink4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
S320CDI z ktora szedlem leb w leb..

no a co tu się bać jak ona nie jedzie :polew: wiem bo mam i szału nie ma

Finalnie wyszło 160KM & 370Nm.

podoba mi się niuton :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.