Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HELP!!! Padł mi brzęczyk świateł!!! Miał to już ktoś???


Flaha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zostawię zapalone światła czy otwarte drzwi to panuje cisz zamiast piszczenia... Brzęczyk rezerwy działą normalnie (to są dwa?????)

Jak się dostać pod deskę i gdzie go szukać??? Warto samodzielnie się grzebać??

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 21-12-2006, 22:44 ]

:arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=59861#59861

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawię zapalone światła czy otwarte drzwi to panuje cisz zamiast piszczenia... Brzęczyk rezerwy działą normalnie (to są dwa?????)

Jak się dostać pod deskę i gdzie go szukać??? Warto samodzielnie się grzebać??

u mnie to samo,brak dzwięku przy zostawionych światłach, szukłam na desce ale nic nie zalazłem i sumie się poddałem,moze jeszcze iedyś do tego wróce, ma ktoś schemat elktryczny deski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zimny czy ciepły nie brzęczy, czasami jak wyciągne deske, rozłącze wtyczki i włoże z powrotem to sie odezwie na jeden dzień i potem cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie przypomnialo jak kiedys tez zauwazylem, ze mi nie brzeczy ani jak zostawie na kierunku, ani jak na swiatlach. Bylem zalamany ( prosze sie nie smiac ze mnie ), a co sie okazalo jak to sprawdzalem nie wyciagalem kluczyka ze stacyjki. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady przynajmniej ja bym sie nie przejał i nie robił tragedi z takiej pierdoly jak nie brzeczy to trudno wazne ze autko smiga jak talala :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady przynajmniej ja bym sie nie przejał i nie robił tragedi z takiej pierdoly jak nie brzeczy to trudno wazne ze autko smiga jak talala

Oj widze, ze slabo o niunie dbasz.

Ja to musze miec wszystko sprawne. Jesli jakies stuki, skrzypienie to zaraz szukam. Nie swiecilo mi podswietlenie popielniczki z zapalniczka, chociaz nie pale w aucie musialem to zrobic bo zle sie czulem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi podswietlenie zapalniczki nie bangla ale narazie mnie to nie przeszkadza da sie z tym zyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady przynajmniej ja bym sie nie przejał i nie robił tragedi z takiej pierdoly jak nie brzeczy to trudno wazne ze autko smiga jak talala

Oj widze, ze slabo o niunie dbasz.

Ja to musze miec wszystko sprawne. Jesli jakies stuki, skrzypienie to zaraz szukam. Nie swiecilo mi podswietlenie popielniczki z zapalniczka, chociaz nie pale w aucie musialem to zrobic bo zle sie czulem. :mrgreen:

to juz jest mania ale mam podobnie :D tez lubie miec wszystko sprawne w aucie, z tym, ze ja nie lubie bawic sie elektryka, moje klimaty to raczej mechanika i takie rzeczy lubie sam naprawiac :) np nie moglem zniesc ulamanego uchwytu tylnej popielnicznki, klapka przez to dziwnie sie otwierala, popielniczka byla krzywo, itp. mimo tego, ze u mnie w aucie nie mozna palic, musialem miec to zrobione i zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi na zimno i na ciepło. A co do manii-mam tak samo, wk... mnie jak coś nie chodzi jak trzeba. Ale elektryki boję się za***iście i wolę sam nie grzebać. Chociaż, poczytałem na którymś z postów jak naprawić podświetlenie zapalniczki i popiołki i chyba to ruszę, bo też nie działa.. Hm.. czy nie sądzicie , że to jakaś typowa usterka?? Bo jak czytam to nie tylko mi się to pojawiło..

Ps. A może warto zarzucić taki temat - typowe usterki A4?? (chyba, że był i przegapiłem :razz: )

Jak zauważam do tej pory czytając posty to: uszczelki w drzwiach-słychać wiatr; klamki wewnętrzne, kłopoty z centralnym-otwiera albo i nie, no i często-to podświetlenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod temat.

Nie syszę w moim A4 brzęczyka w chwili gdy właczone jest radio (fabryka) , lub załaczone światła. Oczywiście mowa o chwili gdy otwieram drzwi.

Czy macie jakąś wiedzę w tym temacie, i czy nie jest to funkcja ktora się np programuje VAG`iem czy tez z panelu climatronica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki radyiko samo sie wylacza, a jesli wlacze je bez kluczyka to pogra tylko godzine i sie wylaczy. :mrgreen:

Wiem, ze VAG-iem mozna wiele opcji uruchomic w naszych autkach. Ale czy ta sie da to nie wiem.

Dla przykladu mozna wlaczyccos takiego, ze po ruszeniu automatycznie zamykaja sie wszystkie drzwi. Dodam, ze nie wiem jak to zrobic. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki radyiko samo sie wylacza, a jesli wlacze je bez kluczyka to pogra tylko godzine i sie wylaczy.

U mnie jest tak samo , wyciągam kluczyk radio przestaje grać , wtedy trzeba go ponownie wyłączyć i włączyć i gra bez kluczyka ale tylko jak piszesz około godziny i się wyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...