Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?


skrzyna

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie wolałbym 18-stki i obnizyc zawieche i bedzie pieknie, a przy 19-stkach obnizanie zawiechy to juz jest lipa przy naszych drogach i dodatkowo przy 19-tkach i obnizonym zawieszeniu profil opony 35 to juz jest przesada ,ja mam 17 cali i bede wkładał 18 cali oryginalne z audi przy profilu opony 45 bez ingerencji w zawieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie wolałbym 18-stki i obnizyc zawieche i bedzie pieknie, a przy 19-stkach obnizanie zawiechy to juz jest lipa przy naszych drogach i dodatkowo przy 19-tkach i obnizonym zawieszeniu profil opony 35 to juz jest przesada ,ja mam 17 cali i bede wkładał 18 cali oryginalne z audi przy profilu opony 45 bez ingerencji w zawieszenie :)

I będzie kupa straszna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zmienial zawiechy bo to auto ma sluzyc do calorocznej jazdy a nie zbierania sniegu zderzakiem badz oslonammi pod silnikiem

pluga nie bede z niego robił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie wolałbym 18-stki i obnizyc zawieche i bedzie pieknie,

[...]

ja mam 17 cali i bede wkładał 18 cali oryginalne z audi przy profilu opony 45 bez ingerencji w zawieszenie :)

Ale to się zdecyduj czy w końcu chcesz aby było pięknie czy tylko chcesz zmienić felunek na 18ki? :naughty: Bo zaprzeczasz sam sobie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-20 mm robi już wizualnie sporą różnicę w porównaniu do serii, a raczej nie działa za pług w zimie, ani za krawężniko-łamacz all seasons :naughty:

Spokojnie można zakładać - nic nie przeszkadza. Co innego, jak będziesz miał dokładkę przednią od S-Line, która jest jednak sporo niższa. Na seryjnej serii :> jest jak najbardziej poprawnie, a nie wygląda jak koza - tym bardziej, że przód stoi wyżej niż tył :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś foty B6 na 18'' i ze standardową zawiechą :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_moj_powoz_v6_tdi_avant_quattro-t42528.0.html :wink4:

:notworthy:

jeśli mam być szczery to nie wygląda to najgorzej, wiadomo że przy obniżonym byłoby lepiej ale jak ktoś się upiera to WHY NOT :gwizdanie:

c48463906d39a04d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wyglada to najgorzej. :tongue4:

A teraz proszę fotki z obniżonym zawiasem przy tym samym rozmiarze co u góry. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wyglada to najgorzej. :tongue4:

A teraz proszę fotki z obniżonym zawiasem przy tym samym rozmiarze co u góry. :wink4:

standard:

3c217af1cff60c40.jpg

a tutaj Jerzowe 1BE:

img3839g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...