Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylne ledy sa oryginalne, tylko prysniete i przyciemnione.

Na zdjeciach wyglada to byle jak, na zywo mi sie widzi i tak zostaje.

Co do tych podrobek LM... zastanawialem sie nad nimi swego czasu,ale odpuscilem.

Zima bede szukal jakichs ciekawych 19'

Opublikowano

Heh jak uważasz a co do kółek jak będziesz szukał to tylko z rantem :>

Opublikowano
  • Autor

Szybka fota podgladowa:

snb12700.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I na ten sezon koniec modow, chyba ze jak beda fundusze, to walne maske i klape tez w karbon :decayed:

Opublikowano

Ciekawy pomysł tylko przemysł jeden aspekt ze maska bedzie sie za bardzo zlewala z nerkami :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dsc0079d.jpg

fota zrobiona przez kolege, E46Fest w Poznaniu, 19.06.2010 :wink4:

Opublikowano

Aj cacy a fotka od tylca heh :naughty:

Opublikowano

Szkoda, ze masz jasny, a nie czarny lakier :)

Opublikowano
  • Autor

Aj cacy a fotka od tylca heh :naughty:

wiem do czego pijesz :decayed:

tylne lampy wracaja do ori wygladu, jeszcze w tym tygodniu :tongue4:

a nastepnie szukam gwintu i splitterow na przedni zderzak, a'la wersja CSL :naughty:

Opublikowano

Jak ogarniesz temat to wrzucaj fotki :good:widzę ze w końcu uderzasz w dobrym kierunku czyżby german style :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Moze nie az tak,ale cos w tym stylu, chce zalozyc gwint, posadzic ja ladnie i szukam innej felgi, mam na oku ladne RH skrecane 18'',ale najpierw musialbym sprzedac te.

Opublikowano

u panie będziesz kozaczył ale Rh zw3 jaki rancik 10j :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pare nowych foto w pierwszym poście :gwizdanie:

z USA leca juz do mnie splittery a'la CSL

CSL_bumper_V1_4.jpg

moze w tym tyg bedzie tez gwint juz,choc jeszcze mysle, nie wiem czy auta w nie wystawie na sprzedaz :embarrassed:

Opublikowano

No całkiem całkiem na tych fotach.

Ale jeszcze bym na dachu okleił te rynienki - będzie szerzej i napewno będzei wyglądało lepiej.

Opublikowano

Widziałem furacza na allegro - sprzedajesz czy tylko wystawiłeś orientacyjnie?

Opublikowano
  • Autor

orientacyjnie w sumie, bo jednak chyba zostanie, nie chce mi sie znowu szukac auta,ani dokladac do innego w sumie.

Opublikowano

choruje na coupete tylko na e36 mają swój urok- e46 już M3:)

piękna fura i robota konkter

Opublikowano

orientacyjnie w sumie, bo jednak chyba zostanie, nie chce mi sie znowu szukac auta,ani dokladac do innego w sumie.

I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hmmm dawno nic sie nie dzialo z autem... ale.. w nastepnym tygodniu pojawi sie gwint (w koncu), nowe koncowki wydechu (zamiast 60 mm bedzie 75 mm) i... nowe felgi, 19 cali :decayed:

Opublikowano

Hmmm dawno nic sie nie dzialo z autem... ale.. w nastepnym tygodniu pojawi sie gwint (w koncu), nowe koncowki wydechu (zamiast 60 mm bedzie 75 mm) i... nowe felgi, 19 cali :decayed:

No to czekamy na foty :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

orientacyjnie w sumie, bo jednak chyba zostanie, nie chce mi sie znowu szukac auta,ani dokladac do innego w sumie.

I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :>

Dokladnie, cieżko znalezc inne auto rwd z dieslem i to w coupe. Takie e46 bedzie moim następnym autem :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.