Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4vsCinquecento


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj koleg posiada cinquecento tuningowane(klatka,wybebeszony,zawias,typowo na zawody)Moc to 60km a waga 650-700kg :eek: .I postanowilem stanac z nim na kreseczke tak 0-120km/h.Ja startuje swoja niunka 115km Avant.Jak typujecie On czy Ja mysle ze dzis lub jutro powinno sie rozszczygnac ale chetnie zobacze jak wy wytypujecie :twisted: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

CC daje rade, ale bez przesady... pozatym pochwal sie po sciganku, bo jak bedziemy tak typowac wyscigi, to zaraz zapchamy baze milionami postów :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iceman
CC daje rade, ale bez przesady... pozatym pochwal sie po sciganku, bo jak bedziemy tak typowac wyscigi, to zaraz zapchamy baze milionami postów :bicz:

u mnie w miescie lata cc z silnikiem od civika 150km tak zapier.... ze az miło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

mialem SC 1.1... taki typowy zapier....cz do ciasnych KJS'ow i objezdzania hond 160KM :rotfl: nie zmienia to faktu ze 5KM wiecej i troszku odelzony (0-100 cos kolo 13s w serii) nie zrobi z niego dragstera :rotfl: 0-80 jeszcze jakos jedzie... pozniej dzieje sie coraz mniej :twisted: AJM ma chyba w serii 10,5 do 100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iceman
mialem SC 1.1... taki typowy zapier....cz do ciasnych KJS'ow i objezdzania hond 160KM :rotfl: nie zmienia to faktu ze 5KM wiecej i troszku odelzony (0-100 cos kolo 13s w serii) nie zrobi z niego dragstera :rotfl: 0-80 jeszcze jakos jedzie... pozniej dzieje sie coraz mniej :twisted: AJM ma chyba w serii 10,5 do 100km/h

spoko zobaczymy co z tego wyjdzie :biggrin:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 08-05-2007, 20:02 ]

spoko zobaczymy co z tego wyjdzie
:twisted: no zobaczymy, ale 3s to przepasc :rotfl: zdecydowanie wieksza nawet niz Ty i BMW 850 :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigałem kiedyś Opelkiem Corsą z silnikiem 1,4 autko ważyło jakieś 900kg., ale to była maszyna :rotfl: Zapierdzielała jak się patrzy :wink: Wg mnie ten cienias może wygrać, ale... Chociaż nie wiem. Na bank na początku będziesz oglądał jego tyłeczek, może później uda Ci się z nim zrównać, ale wydaje mi się że z wygraną może być ciężko... Ale wierzymy w to że się uda :wink: POWODZENIA!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie lata cc z silnikiem od civika 150km tak zapier.... ze az miło :biggrin:

Najlepsze sa takie niepozorne autka. Kiedys jezdzilem sluzbowym starym uno, mial niby 1.2 ale wsadzili mu silnik 1.4. Bylem pod wrazeniem jak przyspieszal. Gorzej z hamowaniem, pierwszy raz jak na lewym pasie przyhamowalem na katowickiej to mnie malo co pod tira nie wciagnelo no i prowadzil sie beznadziejnie, ale na swiatlach nie bylo mocnych :)

Czekam na wynik wyscigu :)

Przy okazji witam i pozdrawiam!

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 08-05-2007, 20:49 ]

kolego regulamin i dział Newbie na poczatek a potem piszemy posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kreseczka bedzie jutro(popadalo mokro jest i zamiast walczyc ze soba walczyli bysmy o trakcje)wiec jutro jak aura sprzyja :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek mocy do masy jest dla cienkiego i raczej tak obstawiam, ale jak ścigniecie się do 120 albo więcej to może być różnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek mocy do masy jest dla cienkiego
Sorry, ale ten cienki ma gorszy stosunek mocy do masy, niż ADP...

CC

60KM/700kg=85KM/t

ADP

104KM/1150kg=90KM/t

A jak dodać do masy po 100kg na kierowcę

CC

60KM/800kg=75KM/t

ADP

104KM/1250kg=83KM/t

Więc wynik może być tylko jeden, jeżeli CC wygra, to znaczy, że on nie ma 60KM :wink: Moim zdaniem CC będzie dobrze szedł dopóki nie wrzuci 3. biegu, wtedy po prostu stanie w miejscu, przy prędkości >20m/s opory powietrza są już mocno odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek mocy do masy jest dla cienkiego
Sorry, ale ten cienki ma gorszy stosunek mocy do masy, niż ADP...

CC

60KM/700kg=85KM/t

ADP

104KM/1150kg=90KM/t

A jak dodać do masy po 100kg na kierowcę

CC

60KM/800kg=75KM/t

ADP

104KM/1250kg=83KM/t

Więc wynik może być tylko jeden, jeżeli CC wygra, to znaczy, że on nie ma 60KM :wink: Moim zdaniem CC będzie dobrze szedł dopóki nie wrzuci 3. biegu, wtedy po prostu stanie w miejscu, przy prędkości >20m/s opory powietrza są już mocno odczuwalne.

No racja, ale te wyliczenia niedokładne troche, jak ADP może mieć 104 koni?

Wychodzi dla audicy jakieś 88 koni na tone, ale jeżeli cienki wazy 650 to 92 koniki/tona :P

[ Dodano: 08-05-2007, 22:44 ]

A, no i u mnie waga Audi w dowodzie jest wbita 1270kg..

[ Dodano: 08-05-2007, 22:45 ]

1150 ma kumpel wbite w civicu 3 drwiowym 1.5 czy 1.4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM w Avancie jest sporo ciezszy niz ADP w sedanie, za to ma wiecej kucorow, wiecej niutonometrow i krotsze biegi. te krotsze biegi moga sprawic troche problemow, obstawiam, ze na starcie Cinek bedzie z przodu, pozniej moze byc ciekawie.

PS.

moja byla 2.6Q (sedan) wazyla az 1450kg :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ADP może mieć 104 koni

A tak http://upload5.postimage.org/302124/photo_hosting.html

w dowodzie jest wbita 1270kg

Ja też w dowodzie mam więcej, ale masę zapamiętałem z katalogu samochodowego, którego teraz nie mam przy sobie, mogłem się pomylić.

Co nie zmienia faktu, że nie ma co porównywać ADP z 115PD :rolleyes:

Krótsze biegi, niż w ADP?

Ja mam tak

1. - 50

2. - 80

3. - 130

4. - 180

5. - 220

prędkości licznikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miała CC z silnikiem o d Punto II 1.2 16V 86KM

Moj brat mial takie punto i szedl jak przecinak :lol:

A co do ADP to odpada, cinquecento lyka go :lol: co do AJM to bedzie ciekawie z przewagą dla audi jesli oczywiscie ma 60 km ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 50

2. - 80

3. - 130

4. - 180

5. - 220

No to mam krotsze biegi 3.-maxx 110-120 ale to juz 4500-4600obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...