Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Brzeczyk załącza się powyżej 130km/h


siwy2731

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź na ustawieniu nr 2 przyciskając dolny przycisk na manetce, ew. ustaw na 280 km/h na jednym i drugim, z tego co pamiętam to podczas jazdy jak się wciśnie przycisk przy zegarach ze znaczkiem klucza to się aktywuje/dezaktywuje sygnalizację ogranicznika prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglo,sam juz nie wiem co to moze byc, jesli ktos ma jakies pomysly to bede bardzo

Skoro sie brzeczek uruchamia to i musi byc widoczny na FISie w tym momencie. Zobacz jaka cyferka sie pojawia obok czy jedynka czy dwojka.

Jezeli 1 to :

-zapisywanie

po uzyskaniu zadanej predkosci przycisnij 1 raz przycisk CHECK na zegarach.

-kasowanie

podczas wolnej jazdy min 5km/h przytrzymaj przynajmniej na 1 sek przycisk CHECK

Jezeli 2 to

-zapisywanie

wylacz zaplon, przycisnij przycisk CHECK podswietla sie godzina i kilometry na zegarach.

Przycisnij i przytrzymaj przez 2 sek. CHECK, pojawic sie powinna zapisana wartosc alarmu lub gdy nie byla zadna ustawiona pojawi sie przekreslony symbol.

Nacisnij teraz na manetce wycieraczek przycisk funkcyjny (na koncu manetki). Gora lub dol by zmienic wartosci. Wartosci zmieniaja sie o 10 km/h.

kasowanie

wylacz zaplon, 1 raz przycisnij CHECK az podswietla sie data i kilometry.

Przycisnij przycisk CHECK i przytrzymaj przynajmniej 2 sek.

Pojawi sie zapisana wartosc.

Przycisnij przycisk RESET na dolnej krawedzi manetki wycieraczek az pojawi sie przekreslony symbol na FISie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam to u siebie w b5 i na fisie nic się ni wyświetla ale wydaje mi się że może to zależeć od kodowania bo teraz mam xx6xx bo jest fajny gong po otwarciu drzwi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne zmień tą 6 na 1 (Europa) i powinno być ok, ja właśnie u siebie też dałem 6 czyli Arabia Saudyjska :kox: bo jest fajny gong przy otwarciu drzwi

http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie jak miałem 6 to po otwarciu drzwi jak w stacyjce był kluczyk to włączał się gong a przy otwarciu drzwi pasażera pojedynczy dźwięk na 1 tego niema (tylko sygnalizacja włączonych świateł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...